Air Malta Uçak Bileti

Air Malta

Air Malta

Air Malta

Air Malta uçak bileti alarak Malta’nın resmi hava yolu uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Malta merkezli olarak hizmet veren bu havayolu merkezini de yine Malta’nın La Valetta şehrine kurmuştur. Uzun yıllardır hava yolu taşımacılığı yapan Air Malta sahip oldukları uçakları ve profesyonel çalışanları ile güvenli bir yolculuk için tercih edilebilecek hava yolları arasında yer alır. Firmanın uçuş gerçekleştirdiği destinasyonlar genellikle Avrupa kıtasında yer alan ülkeler ve şehirlerdir. Firmadan alınan uçak bileti sayesinde dünya çapında 39 farklı noktaya uçabilmek mümkündür.

Air Malta Hakkında

Air Malta uçak bilet al işlemi ile alanında tecrübeli olan bir hava yolu firması ile keyifli ve konforlu şekilde uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın uçak filosu içerisinde 14 adet uçak bulunmaktadır. Uçak filosunda yer alan uçakların sayısı sınırlı olduğundan firma tarafından gerçekleştirilen uçuş noktaları da sınırlanmıştır. Air Malta firmasından alacağınız uçak biletleri ile hem iç hatlarda hem de dış hatlarda 39 farklı noktaya yolculuk yapabilirsiniz.

Firmanın uçuş gerçekleştirdi destinasyonlar arasında Türkiye Yunanistan Birleşik Arap Emirlikleri ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile pek çok ülke yer alır. Firmanın Türkiye’de uçuşlarının gerçekleştirdiği Havalimanı ise İstanbul havalimanıdır. İstanbul Havalimanı’ndan Air Malta firmasının düzenlediği uçuşlar sayesinde Milano ve Malta gibi pek çok şehre uçabilmek mümkündür. Firma tarafından alınan uçak biletleri ile direkt veya aktarmalı olarak dünyanın pek çok noktasına uçulabilir.

Air Malta Sık Sorulanlar

Firmada koltuk seçimi nasıl yapılır ve koltuk seçimi için herhangi bir ücret ödenmesi gerekir mi?

Air Malta firması ile içecek olan yolcular koltuk seçimi için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirler. Firma satışa sunduğu uçak biletlerinin altı farklı kategoriye ayırmıştır ve her bir kategori için koltuk seçimde değişiklikler meydana gelmektedir. Firmadan alınan uçak biletlerinde business class ve üzerinde yer alan yolcular koltuk seçiminde herhangi bir ücret ödemezler.

Business class ve üzerindeki yolcular online check-in işlemleri sırasında ücretsiz olarak istedikleri koltukları seçebilirler. Business class olmayan yolcular ise koltuk seçimlerinde belirli bir ücret ödemek zorundadırlar. Bu ücret yolcuların almış oldukları uçak biletinin sınıfına göre değişiklik gösterir. Firma Ayrıca yolcuların gerekli şartları sağlaması durumunda acil çıkış kapılarının yanında bulunan koltukları da seçebilmeleri ne olanak sağlamaktadır.

Firmanın yolcularına uçuş sırasında yapmış olduğu ücretsiz ikramlar var mıdır?

Firma bünyesinde satışa sunulan biletler arasında 6 farklı kategori bulunur. Yolcular almış oldukları biletler ile bu kategorilerden birinde uçabilirler. Ancak firma bu 6 kategoride yer alan yolcuların her birine farklı yiyecek ve içecek ikramı yapmaktadır. Firma tarafından özellikle uluslararası uçuşlarda yiyecek ve içecek ikramı yapılır. Ancak yapılacak ikramların ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacağı alınan biletin türüne bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca Air Malta firması yolculuk sırasında sıcak yemeklerin ve alkollü içeceklerin de servisini yapar. Alkollü içecekler yolcuların belirli bir ücret karşılığında alabileceği içecek çeşitleridir.

Air Malta firmasına ait uçaklardan kabin içinde hangi hizmetler yolculara sunulur?

Air Malta uçak bilet al işlemi ile almış olduğunuz biletler sayesinde firma tarafından kabin içerisinde sunulan hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Firma yolcularının daha keyifli ve konforlu şekilde yolculuk yapabilmesi için konforlu koltuklara sahiptir. Ayrıca bu koltuklar geniş aralıkları ile dikkat çektiğinden uzun yolculuklarda dahi konforlu şekilde yolculuk yapılabilir. Firma tarafından kabin içerisinde sunulan bir diğer hizmet ise yolcuların koltuklarında bulunan ekranlardır. Özellikle uzun yolculuklarda yolcuların sıkılmamaları için ekranlardan film izlemeleri ve oyun oynamalarına olanak tanınmıştır.

Air Malta firmasına ait uçaklarda spor ekipmanları veya müzik enstrümanları taşınabilir mi?

Air Malta firması ile yolculuk etmek isteyen kişiler Spor ekipmanlarının veya müzik enstrümanlarının taşınabilmesinin mümkün olup olmadığını merak ederler. Firma tarafından spor ekipmanlarının taşınabilmesi için 32 kilogramlık bir bagaj sınırı belirlenmiştir. Ayrıca müzik aletlerini taşıyabilmek için yine firma tarafından belirlenen bagaj sınırı 10 kilogram olarak belirlenmiştir. Ancak firma spor ekipmanlarının ve müzik enstrümanlarının taşınabilmesi için ekstra bir ücret talep etmektedir. Müşteriler firma tarafından belirlenen bu ekstra ücretleri ödedikleri takdirde belirlenen sınırlar içerisindeki müzik aletlerini ve Spor ekipmanlarını uçağın bagaj bölümünde taşıyabilirler.

Firmadan uçak bileti nasıl alınabilir?

Air Malta uçak bileti alabilmek için firmanın resmi web sitesi ziyaret edilmelidir. Firmanın sitesinde yer alan rezervasyonlar bölümünden uçmak istediğiniz noktayı ve zaman dilimini belirleyerek uçuş arama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uçuş arama işleminin ardından sitede sıralanan uçuşlardan size en uygun olan seferi seçerek kısa sürede bilet alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Air Malta Hakkında
Merkez Ofis:Malta
Kuruluş tarihi :1973
Uçak Sayısı:14
Uçtuğu Nokta Sayısı:39
Uçtuğu Ülke Sayısı:-