Ulusoy Turizm Otobüs Bileti

Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm

Yalnızca yurt içi değil, Almanya ve Avusturya gibi ülkelere yaptığı yurt dışı seferleri ile de bilinen Ulusoy Turizm, müşteri odaklı ve konforlu bir hizmet sunmaktadır. Ulusoy Turizm günümüzde Türkiye’nin en köklü taşımacılık firmalarından biri olarak bilinmektedir. 1937 yılında Trabzon’da kurulan turizm şirketinin kurucusu ise Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy’dur. 

Ulusoy Otobüs Bileti

Ulusoy otobüs bileti internet üzerinden alınabilir. Kendilerine ait internet sitelerinden, çevrimiçi şekilde hizmet veren firmanın biletleri talep ettiğiniz taktirde yetkili firmalardan ve şubelerden de alınabilir. Hem yurt içi hem de yurt dışı pek çok sefer gerçekleştiren Ulusoy Turizm, ülkenin önde gelen seyahat şirketlerinden biridir. 

Ulusoy Turizm Hakkında

83 yılı aşkın süredir sektörde edindikleri deneyimleri ve tecrübeleri ile konforlu bir yolculuk hizmeti sunan Ulusoy Turizm, öncü şirketlerden biridir. Pek çok yolcu bilet almadan önce Ulusoy Turizm hakkında yazılanları okumaktadır. Yapılan bu araştırma firmanın son model, konforlu araçları ile ülkenin dört bir yanına seferler gerçekleştirdiğini göstermektedir. 

Şirket Künyesi 

Günümüzde çok ortaklı kolektif bir turizm şirketi olarak bilinen Ulusoy Turizm, 1957 yılında Ali Osman Ulusoy ve ortağına dönüşmüştür. Şirket künyesi incelendiğinde, firmanın önde gelen şirketlerden biri olduğu anlaşılmaktadır. Son model araçları ve profesyonel ekibi ile keyifli bir yolculuk imkanı sunan Ulusoy Turizm, düzenlediği sayısız sefer ile yolcularını güvenli bir şekilde, istedikleri yerlere ulaştırmaktadır. 

Araç Özellikleri

Günümüzde 300’den fazla otobüs filosu ile yılda ortalama 3.5 milyon yolcuyu güvenle taşıyan Ulusoy Turizm, son model otobüsler ile hizmet vermektedir. 2+1 ve 2+2 araç özellikleri ile konforlu bir yolculuğu mümkün hale getiren hizmetlerinin yanı sıra araç içinde yolculara ikram gerçekleştirecek profesyonel bir ekibi bulunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firma, konforlu bir yolculuk geçirebilmeyi mümkün hale getirir. 

Ulusoy Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1937
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Trabzon
Kurucu:Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy
Otobüs Özellikleri
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)