Nasıl yardımcı
Olabiliriz?

OTOBÜS BILETI

Biletinizi almanızın ardından yolcu bilgileriniz tarafınıza e-mail ve sms ile gönderilecektir. İletilmiş olan yolcu bilgilerinizle seferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs bileti rezervasyonu hakkında bilgi almak için [email protected] mail adresinden ve 0850 840 20 28 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre her yolcunun 30 kg bagaj hakkı vardır.

Bilet değişimi ve iptal işlemleri için [email protected] mail adresinden ve 0850 840 20 28 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Otobüs biletinizi Visa, Mastercard ve Troy ödeme sistemleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

UÇAK BILETI

Gitmek istediğiniz yere seçtiğiniz tarihte en ucuz bileti satın almak için Fiyat Alarmı oluşturabilirsiniz. Gitmek istediğiniz destinasyonu ve uçuş tarihinizi girdikten sonra uçuşların listelendiği sayfanın sol menüsünde bulunan “Fiyat Alarmı Oluştur” seçeneğine tıklayıp mail adresinizi girerek bu uçuştaki fiyat değişimlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Mobil uygulamamızı indirip bildirimlerinizi açarak en ucuz uçak biletini çok daha hızlı satın alabilirsiniz.

Seçtiğiniz uçak biletinin kalkış tarihi ve saatini, kalkış ve iniş hava alanını dikkatlice kontrol ediniz. Size uygun olmayan bir uçuşa bilet almamak için en önemli adım bu. Rezervasyon aşamasında girdiğiniz kişisel bilgilerde yapacağınız bir hata uçuşunuzu kaçırmanıza, hatta uçuşa alınmamanıza sebep olabilir. Tüm bilgileri doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olun. Ödeme yaparken bankanızın 3D Secure işlemlere uygun olduğundan emin olmanız güvenli bir ödeme deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Yurt dışı seyahat için bilet alıyorsanız gideceğiniz ülkenin pasaport ve vize konularındaki kurallarını dikkatlice inceleyin. Geçmişte Vizesiz Seyahat politikasına sahip ülkelerin bu politikayı aynı şekilde devam ettirip ettirmediğini kontrol etmek için ülkelerin Konsolosluk ve Büyükelçilikleriyle iletişime geçebilirsiniz. Bilet satın alırken girdiğiniz İsim Soy isim kısmında pasaportunuzda yazan tam adınızı girmeyi unutmayın. Harf eksiklikleri, eksik ya da fazla ad girmeniz biletinizi kullanamamanıza sebep olabilir.

EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly Türk Hava Yollarının Economy sınıfı biletlerde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için geliştirdiği bir bilet sistemidir.

  • EcoFly ile daha uygun fiyatlarla bilet alabilir ve Türk Hava Yolları sistemi tarafından seçilecek koltukla ücretsiz check-in yapabilirsiniz. 15 kg kayıtlı bagaj ve 8 kg kabin bagajı hakkınızı kullanabilirsiniz.
  • ExtraFly ile 20 kg kayıtlı bagaj ve 8 kg kabin bagajı hakkı ile seyahat etmek sizin için çok daha kolay olacak. Ayrıca standart koltuklar için ücretsiz koltuk seçimi de ExtraFly paketine dâhildir.
  • PrimeFly ile hem daha esnek hem de daha rahat bir yolculuk sizi bekliyor. 25 kg kayıtlı bagaj ve 8 kg kabin bagajı hakkı, standart koltuklar için ücretsiz koltuk seçimi, ücretsiz iade ve değişiklik bu pakette sizleri bekliyor.

OTEL

Rezervasyon değişimi ve iptal işlemleri için [email protected] mail adresinden ve 0850 840 20 28 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Deluxtur.com Otel sayfasından tarih, bölge ve kişi araması yaparak dilediğinizi seçebilirsiniz. Kişi ve ödeme bilgilerinizi belirterek rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Rezervasyon fiyatı seçmiş olduğunuz otelin konseptine göre değişmektedir. Fiyat bilgisine dair detayları seçmiş olduğunuz otelin sayfasından inceleyebilirsiniz.

Oteller hakkında bilgi almak için [email protected] mail adresinden ve 0850 840 20 28 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Otel rezervasyonunuzu Visa, Mastercard ve Troy ödeme sistemleriyle gerçekleştirebilirsiniz.