Air Serbia Uçak Bileti

Air Serbia

Air Serbia

Air Serbia

Air Serbia uçak bileti alarak keyifli ve konforlu bir yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz. Alanında tecrübeli çalışanları ve güler yüzlü personelleri ile hizmet veren bu firmadan uçak bileti alarak hayatınızın en konforlu yolculuklarından birine çıkabilirsiniz.

Air Serbia Hakkında

Air Serbia uçak bilet al işlemi ile almış olduğunuz uçak biletleri sayesinde dünyanın pek çok noktasında keyifli ve konforlu bir şekilde uçabilme şansını elde edersiniz. Sırbistan merkezli olarak hizmet veren bu hava yolu şirketi Sırbistan’ın ulusal hava yolu firması olması nedeniyle dikkat çeker. Firmadan alınan uçak biletleri sayesinde dünyada 70’ten fazla noktaya uçulabilme şansını elde edebilmek mümkündür.

Air Serbia Sık Sorulanlar

Firma Güvenilir Bir Firma Mıdır?

Firmadan uçak bileti almak isteyen kişilerin firmanın güvenilir olup olmadığına dair bazı şüpheleri bulunabilir. Firmanın güvenilir olabildiğini belirlemenin birkaç yolu bulunur. Öncelikle firmanın kaç yıldır havayolu taşımacılığı yaptığını bilmek gerekir. Ardından firmanın haftada ortalama kaç uçuş gerçekleştirdiği ve uçuş sırasında müşterilerine sunmuş olduğu hizmetleri de öğrenerek firmanın güvenilir olup olmadığına karar verebilmek mümkündür. Air Serbia firması 2003 yılından beri hizmet vermektedir bu da firmanın uzun yıllardır müşteri memnuniyetini sağlayabildiği ve müşteriler tarafından tercih edilebildiğini açıklamaktadır. Firma haftada gerçekleştirdiği binlerce uçuşu sayesinde dünyanın pek çok noktasında milyonlarca kişinin taşınmasını sağlamaktadır. Hem uygun fiyatlı biletleri hem de kaliteli hizmetiyle dikkat çeken bu firma on teknoloji uçakları ile de güvenilir bir yolculuk için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Sizde firmadan uçak bileti alarak dünyanın pek çok noktasında keyifli ve konforlu şekilde uçabilirsiniz. İstanbul Havalimanı’ndan gerçekleştirilen uçuşlar sayesinde dünyanın pek çok noktasına direkt veya aktarmalı olarak uçabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Firmanın Ana Merkezi Nerede Bulunur?

Firma Sırbistan merkezli olarak hizmet vermektedir. Firmanın en popüler Havalimanı Belgrad Nikola Tesla havalimanıdır. Bu havalimanının firmanın en popüler Havalimanı olmasının temel nedeni ise firmanın ana merkezinin bu Havalimanı içerisinde bulunmasıdır. Sırbistan’ın başkenti olan Belgrad’da yer alan bu Havalimanı hem firmanın en fazla uçuş gerçekleştirdiği havalimanıdır hem de firmanın ana merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca bu havalimanından firmanın uçak biletlerinin satışı da gerçekleştirilir.

Firmadan Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Air Serbia uçak bileti almanın en kolay yolu firmanın internet sitesini ziyaret etmektir. Firmanın internet sitesini ziyaret ederek yolculuk yapmak istediğiniz rotayı belirleyebilir bu sayede de yolculuk yapmak istediğiniz rotaya düzenlenen seferler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmanın internet sitesinde gerekli filtrelemeleri yaparak size en uygun zaman diliminde gerçekleştirilecek uçuşları görebilir bu sayede de sizin için en uygun uçuşu seçebilirsiniz. Yolculuk yapmak istediğiniz zaman dilimini ve yolculuk yapmak istediğiniz rotayı belirledikten sonra bilet alma işlemini internet sitesi üzerinden gerçekleştirerek biletinizi daha uygun fiyata getirebilme şansına da sahip olabilirsiniz.

Firma Haftada Ortalama Kaç Uçuş Gerçekleştirir?

Firmadan uçak bileti firma tarafından yılda ortalama kaç kişinin taşındığı ve firmanın haftalık kaç uçuş gerçekleştirdiği de önemlidir. Yolcular firma hakkındaki bu detaylara sahip olarak firma ile yolculuk yapıp yapmak istemediklerine daha kolay şekilde karar verebilirler. Air Serbia firması haftada 3.400’ün üzerinde sefer düzenlemektedir. İç hatlarda ve dış hatlarda gerçekleştirilen bu uçuşlar sayesinde firma yılda 3 milyonun üzerinde kişinin keyifli ve konforlu şekilde yolculuk yapabilmesini sağlamaktadır. Siz de firmadan uçak bileti alarak dünyanın pek çok noktasına keyifli şekilde uçuş yapabilirsiniz.

Firmadan Alınan Uçak Biletleri İle İstanbul’dan Hangi Noktaları Uçulabilir?

Air Serbia uçak bilet al işlemi ile Türkiye'den dünyanın pek çok noktasına uçabilmek mümkündür. Firma İstanbul merkezli gerçekleştirdiği uçuşları sayesinde Dubai Amsterdam Barcelona Londra Paris Roma gibi pek çok noktaya direkt ve aktarmalı olarak uçabilmeyi mümkün kılmaktadır. Firmadan alınan uçak biletleri sayesinde İstanbul’dan yola çıkan kişiler kısa süre içerisinde dünyanın pek çok noktasına keyifli ve konforlu şekilde uçabilirler. 

Air Serbia Hakkında
Merkez Ofis:Belgrad
Kuruluş tarihi :1927
Uçak Sayısı:22
Uçtuğu Nokta Sayısı:80
Uçtuğu Ülke Sayısı:-