Avianca Uçak Bileti

Avianca

Avianca

Avianca

Avianca uçak bileti alarak 1919 yılından beri hizmet veren bir firma ile keyifli ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Avianca firması 1919 yılında Kolombiya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne profesyonel personelleri ve son teknoloji uçakları ile hizmet veren firma hem Kolombiya’nın hem de dünyanın en fazla yolcu taşıyan hava yollarından biri olmayı başarmıştır. Özellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yürütmüş olduğum misyonu sayesinde firma yolcularının memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarmış bu sayede de her yıl daha fazla yolcu taşımayı başarmıştır.

Avianca Hakkında

Avianca uçak bilet al işlemi ile almış olduğunuz biletler sayesinde firmanın dünyada seferler gerçekleştirdiği 200’den fazla noktaya uçabilirsiniz. Firma filosunda yer alan 160’tan fazla uçağı ile en zengin uçak filolarından birine sahiptir. Firmanın filosunda yer alan bu uçaklar son teknoloji bıçaklar arasından seçilmiştir ve bu sayede yolculuklar daha güvenli bir hal almaktadır. Avianca firması son teknoloji uçaklarına ek olarak profesyonel ve güler yüzlü çalışanları ile de hava yolu firmaları arasında kendini kanıtlamayı başarmıştır. Firma her yıl uçak filosunu genişlettiği gibi uçuş gerçekleştireceği noktalar arasında da yenilerini eklemiştir. Firmadan almış olduğunuz uçak bileti sayesinde son teknolojik uçaklarla yolculuk edebilir bu sayede de yolculuğunuzu hem daha güvenli hem de daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Avianca Sık Sorulanlar

Firmanın uçuş gerçekleştirdiği noktalar arasında hangi noktalar bulunur?

Avianca uçak bileti alan kişiler hem iç hatlarda hem de dış hatlarda keyfi şekilde uçuşlar gerçekleştirebilirler. Firma 22 tanesi iç hat seferleri olmak üzere toplam 200’den fazla noktaya uçuş düzenler. Firmadan alınan uçak biletleri sayesinde Amerika Birleşik Devletleri Brezilya Dominik Cumhuriyeti gibi pek çok ülkeye uçabilmek mümkündür. Firmanın iç hatlara yönelik gerçekleştirmiş olduğu seferler sayesinde ise Bogota ve Cartagena gibi pek çok noktaya uçabilmek mümkündür. Firmanın uçuşu gerçekleştirdiği destinasyonları daha detaylı şekilde öğrenebilmek için firmanın internet sitesini ziyaret edilmesi önerilir.

Firma yolcularına ekstra bagaj hakkı sunar mı?

Firma yolculuk sırasında her biri yolcusuna 1 adet el çantası ve 1 adet valiz getirme Hakkı tanımıştır. Firma getirilecek el çantalarının boyutunun 55×35×25 cm ile sınırlandırmıştır. Bu ölçülerin üzerindeki el çantaları kabin içerisine kabul edilmemektedir. Firma Ayrıca yolcularına 10 kilogramı geçmemek şartı ile 1 adet valiz getirebilme şansını da sunar. Getirilecek olan valizin ölçüleri gene firma tarafından belirlenmiştir ve 115×115 cm boyutlarının üzerindeki valizler de kabul edilemeyecektir. Firma tarafından yolcularına ekstra bagaj hakkı tanınmıştır. Ancak ekstra bagaj hakkı yolcuların getirmek istedikleri ekstra bagajların ücretleri boyutlarına ve kilolarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Firmanın internet sitesinde veya havalimanında ekstra bagaj almak için gerekli işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir bu sayede de ekstra bagajınıza sahip olabilirsiniz.

Firmadan uçak bileti alan kişiler yolculuk sırasında yiyecek ve içecek ikramlarına ücretsiz şekilde sahip olabilirler mi?

Firma yolculuk sırasında alınan uçak biletinin sınıfına bağlı olarak yolcularına farklı ikramlarda bulunur. Ekonomi sınıfındaki yolculara daha çok sebze yemekleri servis edilirken ekonomi sınıfının üstlerinde bilet almış yolcuların deniz ürünleri veya şarap gibi ürünlere ücretsiz şekilde ulaşabilmesi mümkündür. Firma uluslararası uçuşlarda ve iç hatlarda gerçekleştirdiği uçuşlarda farklı menüler sunmaktadır. Ekonomi sınıfında yer alan yolcular alkollü içeceklere ve deniz ürünlerinin yer aldığı yemekleri ulaşabilmek için ekstra ücret ödemek zorundadır.

Firma iç hatları uçuşlar gerçekleştirir mi?

Firma sahip olduğu 165 uçağı sayesinde hem iç hatlarda hem de dış hatlarda seferler düzenlemektedir. Firmadan alınan uçak biletleri sayesinde Kolombiya’nın farklı şehirlerine yolculuk yapılabilir. Avianca firması iç hatlarda 22 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Firmayı tercih eden yolcular hem Kolombiya içerisinde hem de uluslararası ölçekte yolculuklar gerçekleştirebilirler.

Firmanın uçuş gerçekleştirdiği destinasyonları öğrenebilmek için ne yapmak gerekir?

Avianca uçak bilet al işlemini gerçekleştirmek isteyen kişiler firmanın uçuş gerçekleştirdiği destinasyonları merak ederler. Firmanın uçuş gerçekleştirdiği ülkeleri ve şehirleri öğrenebilmek için firmanın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Firma internet sitesi içerisinde hangi ülkelere uçuşlar gerçekleştirdiğine detaylı olarak yer vermiştir. Ayrıca internet sitesi içerisinde uçuşların gerçekleştirildiği ülkelere ait detaylı bilgilere ve ülkelerde yapılacak gizler hakkında kısa bilgilendirmeler de yer almaktadır.

Avianca Hakkında
Merkez Ofis:Bogota
Kuruluş tarihi :1919
Uçak Sayısı:160
Uçtuğu Nokta Sayısı:200
Uçtuğu Ülke Sayısı:-