Corendon Uçak Bileti

Corendon

Corendon

Corendon

Corendon uçak bileti sayesinde dünyada birçok noktaya keyifli şekilde uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Atılay Uslu ve Yıldıray Karaer tarafından kurulan bu firma Türkiye merkezli olarak faaliyet yürütmeye başlamış bir hava yolu şirketidir. Türkiye’de kurulan bu havayolu şirketi sahip olduğu son teknoloji uçakları ve profesyonel çalışanları ile tüm dünyaya uçuşlar düzenlemektedir. Firmalarına uçak bileti sayesinde Türkiye’nin pek çok noktasından dünyanın en turistik ülkelerine yolculuk yapabilmek mümkündür.

Corendon Hakkında

Corendon uçak bilet al işlemi ile Türkiye’den dünyanın pek çok noktasına keyifli ve konforlu şekilde uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Antalya havalimanında yer alan adam herkese sayesinde Türkiye merkezli olarak hizmet veren bu havayolu firması dünyada yüzden fazla noktaya uçuşlar gerçekleştirmektedir. 2004 yılında kurulan bu firma 2005 yılı itibariyle dünyanın farklı noktalarına uçuşlar düzenlemeye başlamıştır. Firma bünyesinde yer alan uçaklar son teknolojik uçaklardır ve büyük bölümü Boeing 737 tipi yolcu uçaklarıdır. Bu yolcu uçakları ve 400’den fazla çalışanı ile hizmet veren firma Avrupa merkezli uçuşlarına ağırlık vermiştir.

Corendon Sık Sorulanlar

Firmadan alınan uçak bileti ile ziyaret edilebilecek ülkeler hangileridir?

Türkiye merkezli olarak hizmet veren bu firmadan almış olduğunuz uçak biletleri sayesinde dünyanın pek çok ülkesine ve şehrine uçabilmeniz mümkündür. Firmadan alınan uçak biletleri ile yolculuk yapabileceğiniz ülkeler ve şehirler şu şekilde sıralanabilir:

·         Hollanda

·         Belçika

·         İsveç

·         Norveç

·         Danimarka

·         İtalya

·         Çek Cumhuriyeti

·         Almanya

·         Kazakistan

·         Estonya

·         Makedonya

·         Amsterdam

·         Moskova

·         Londra

·         Berlin

·         Viyana

·         Stuttgart

·         Düsseldorf

·         Varşova

·         Münih

·         Frankfurt

·         Hamburg

Firma yolcularından biletlendirme ücreti talep eder mi?

Firmadan uçak bileti alan yolcular biletleme için ayriyeten ücret ödeyip ödemeyeceklerini sorarlar. Firma tarafından belirlenmiş olan politikalara göre biletlendirme ücreti için herhangi bir ekstra ücret talebi bulunmamaktadır. Firmadan alınan uçak biletleri için herhangi bir biletleme servis ücreti ödemeye gerek yoktur.

Firma uçuş sırasında yolcularına ücretsiz ikramlarda bulunur mu?

Corendon uçak bilet al işlerini gerçekleştiren yolcular yolculuk sırasında kendilerine herhangi bir ikramın yapılıp yapılamayacağını merak ederler. Firma yolculuk sırasında ücretsiz olarak herhangi bir ikramda bulunmaz. Bu nedenle firma ile yolculuk yapan kişiler yolculuk sırasında yemek veya içecek almak istediklerinde belirli ücretleri ödemek zorundadırlar.

Firmadan alınan uçak bileti ile iç hatlarda hangi şehirlere uçabilmek mümkündür?

Corendon firması merkezli bir hava yolu şirketidir. 2004 yılından beri hizmet veren bu hava yolu şirketi Türkiye’de de iç hatlarda uçuşlar gerçekleştirmektedir. Firma tarafından alınan biletler sayesinde Antalya’dan İstanbul’a uçabilmek mümkündür. Ayrıca İstanbul’dan Dalaman’a Zonguldak’a da iç hatlarda uçabilmek mümkündür. Firma hem iç hatlarda hem de dış hatlarda gerçekleştirdiği uçuşlar sayesinde dünyada adından söz ettirmeyi Başaran hava yollarından biridir. Firmadan alınan uçak biletleri sayesinde hem ülke içinde hem de uluslararası olarak uçabilmek mümkündür.

Firma tarafından yolculara sunulan ek hizmetler nelerdir?

Corendon uçak bileti alarak firma tarafından sunulan ek hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Firma yolculuk sırasında müşterilerinin daha konforlu ve keyifli şekilde yolculuk edebilmesi için bazı ek hizmetler sunmaktadır. Firma tarafından sunulan ek hizmetler arasında ilk sırada koltuk seçimi bulunur. Corendon firması uçuş sırasında yolcuların daha konforlu şekilde yolculuk yapabilmeleri için koltuk seçimlerini yolcularının ücretsiz şekilde seçebilmesine izin vermiştir. Koltuk seçimi ayak olarak yolcular 32 kilogramı aşmamak şartı ile ek bagajlarda alabilirler.

Firma yolculuktan 48 saat önce bildirilen özel menüleri yolcularına sunmaktadır. Bu sayede yolcular diyet yemeği veya vegan yemekler gibi özel yemekleri firmadan talep edebilmektedirler. Firma tarafından yolculara sunulan son ek hizmet ise ikili koltuk seçimidir. Özellikle uzun yolculuklarda yolcuların daha rahat edebilmeleri için ikili koltukları rezerve etme hakları bulunur. İkili koltukların rezerve işleminde yolculara uygun fiyatlı kampanyalar sunulmaktadır. Bu kampanyalardan faydalanarak ikili koltuklarda daha rahat şekilde yolculuk edebilmek mümkündür.

Corendon Airlines Hakkında
Merkez Ofis:Antalya
Kuruluş tarihi :2004
Uçak Sayısı:23
Uçtuğu Nokta Sayısı:145
Uçtuğu Ülke Sayısı:-