Emirates Uçak Bileti

Emirates

Emirates

Emirates

Emirates uçak bileti alarak farklı coğrafyalardaki yüzlerce noktaya uçuşlar gerçekleştirilebilir. Firma Birleşik Arap emirlikleri merkezli olarak kurulmuştur ve hem kuruldukları ülkeler hem de dünya çapında hava yolu taşımacılığında adından söz ettirmeyi başarmışlar. Firmanın kurucuları ve sahipleri Dubai hükümet yetkilileridir. Firmadan alınan uçak bileti sayesinde 6 kıtaya uçuşlar gerçekleştirilir. Emirates firması Birleşik Arap emirlikleri temsil ettiğinden etkileyici görünüme sahip uçakları ve uçak içinde yolculara sunulan hizmetleri ile en başarılı hava yollarından biri olmayı başarmıştır. Firmadan alınan uçak biletleri ile güvenli ve konforlu bir şekilde istediğimiz her yere uçabilirsiniz.

Emirates Hakkında

Emirates uçak bilet al işlemi ile 6 kıtada 120’den fazla şehre uçabilmek mümkündür. Firma Dubai hükümetinin yönettiği bir hava yolu şirketi olduğunda uçak filosundan son teknolojik ve genç uçaklara yer vermiştir. Firma başladı Dubai olmak üzere tüm dünyada adını duyurmayı başarmış ve 2018 yılında elde etmiş olduğu başarılar sayesinde yılın hava yolu şirketi olarak seçilmiştir. Firma alanında profesyonel olan çalışanları ile vermiş olduğu hizmet sayesinde müşteri memnuniyetini ilk sıralara koymuş ve müşterilerinin memnun olabilmesi için her türlü yeniliği uçaklarında kullanmaya başlamıştır.

Emirates Sık Sorulanlar

Firmadan uçak bileti alabilmek için neler yapılması gerekir?

Firmadan uçak bileti alabilmek için öncelikle firmanın internet sitesini ziyaret etmek gerekir. Firmanın internet sitesinde yer alan Türkçe dil seçeneği ile firma tarafından gerçekleştirilen uçuşlar hakkında daha net bilgi alabilmek ve mümkün olmaktadır. Firmanın resmi web sitesini ziyaret ederek menü içerisinden rezervasyon sayfasına tıklamanız gerekir. Rezervasyon sayfası içerisinde yer alan kalkışın gerçekleştirileceği Havalimanı ve inişin gerçekleştirileceği havalimanının seçilmesinden ardından bilet taraf seçeneğine basarak size en uygun biletlerin kısa süre içerisinde sıralanmasını sağlayabilirsiniz.

Firmadan alınan uçak biletleri için check in işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Emirates uçak bileti aldıktan sonra check-in işlemlerinin mutlaka gerçekleştirilmesi gerekir. Check-in işlemleri online olarak gerçekleştirilebildiği gibi havalimanında da gerçekleştirilebilir. Check-in işlemi havaalanında gerçekleştirilecek ise unutulmaması gereken nokta uçuştan 60 dakika öncesinde check-in işleminin havaalanında son bulduğudur. Online check-in işlemleri ise uçuşa 48k saat kala başlar uçuşun gerçekleştirilmesine 90 dakika kala sona erer.

Firma tarafından yolculara tanınan bagaj hakkı ölçüleri nelerdir?

Firma tarafından yolculuk tanınan bagaj hakkında alınan uçak biletini sınıfına göre değişiklikler bulunmaktadır. Kıyma tarafından uçak biletlerinde ekonomi sınıfında uçan kişilerin 20 kilogramlık bir bagaj hakkı bulunur. Bagaj hakkı uçuşun gerçekleştirileceği bilet sınıfına bağlı olarak 50 kilograma kadar ulaşabilmektedir. Firmanın internet sitesini ziyaret ederek ekstra bagaj haklarını nasıl alınabileceği hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve ihtiyacınıza uygun olan ekstra bagajları alabilirsiniz.

Firma tarafından yolculara sunulan uçak içi hizmetler nelerdir?

Firma tarafından yolculara sunulan uçak için hizmetlerde ilk sırada uçak içi eğlence hizmeti yer alır. Uçak içerisinde yer alan ekranlarda hareketli haritalara yer verilmiştir. Bu haritalar sayesinde hem kendi ucuz uçuşunuzu hem de firma tarafından gerçekleştirilen diğer uçuşları rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca hareketli haritaların yer aldığı ekranda dizi veya film izleme şansına da sahip olabilirsiniz. Firma Ayrıca ücretsiz olarak internet hizmeti de sunmaktadır. Firma ücretsiz koltuk seçimi yaptırması ve uçuş sırasında yapmış olduğu ikramlar sayesinde de dikkat çekmeyi başarmıştır. Gerçekleştirilecek olan uçuşun uzunluğuna bağlı olarak bir firma tarafından farklı yiyecek ve içecek ikramları yapılır.

Firmadan alınan biletlerin değiştirilebilmesi mümkün müdür?

Emirates uçak bilet al işlemi ile gerçekleştirmiş olduğunuzu rezervasyonunuzu değiştirmek zorunda olabilirsiniz. Firma müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için rezervasyon değişikli işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlayabilmesini sağlayan bir sisteme sahiptir. Firmadan almış olduğunuz uçak biletlerinin rezervasyonlarının değiştirilebilmesi için firmanın internet sitesini ziyaret ederek rezervasyon sayfasında yer alan bilgilerinizi değiştirebilirim bu sayede de rezervasyonunuzu değiştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Emirates Hakkında
Merkez Ofis:Dubai
Kuruluş tarihi :1985
Uçak Sayısı:259
Uçtuğu Nokta Sayısı:141
Uçtuğu Ülke Sayısı:75