Ukrayna Hava Yolları Uçak Bileti

Ukrayna Hava Yolları

Ukrayna Hava Yolları

Ukrayna Hava Yolları

Ukrayna Hava Yolları uçak bileti alarak dünyanın pek çok noktasını keyifli şekilde uçuşlar gerçekleştirebilmek mümkündür. Ukrayna Hava Yolları 1992 yılında kurulmuştur ve o tarihten itibaren havayolu sektöründe adından söz ettirmeyi Başaran bir firma olmuştur. Bu firma Ukrayna merkezli olarak hizmet vermektedir ve firmanın ana merkezi Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de yer alır. Kiev'de yer alan ana merkeze ek olarak firma tarafından pek çok noktada firmaya ait ofisler ile hizmet verilmektedir.

Ukrayna Hava Yolları

Ukrayna Hava Yolları uçak bilet al işlemi sayesinde dünyanın 80’den fazla noktasına uçabilmeniz mümkündür. Ukrayna Hava Yolları hükümetten aldığı destek sayesinde hem Ukrayna’nın hem de dünyanın en büyük havayolu firmaları arasında adını yazdırmayı başarmıştır. Firmadan alınan biletler sayesinde dünyada 80’den fazla noktaya uçarak keyifli ve konforlu şekilde uçuşlar gerçekleştirebilmek mümkündür. Ukrayna Hava Yolları firması her hafta binden fazla uçuş gerçekleştirerek hem ülke içinde hem de ülkeler arasında binlerce kişinin taşınmasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 39 adet uçak yer alır bu uçakların 34 tanesi Boeing marka yolcu uçaklarıdır. 5 adet uçak ise Embrayer 190 model yolcu uçaklarıdır. Firma sahip olduğu bu uçaklar sayesinde her yıl milyonlarca kişinin keyifli şekilde yolculuk yapabilmesini sağlar.

Ukrayna Hava Yolları Sık Sorulanlar

Ukrayna Hava Yolları firmasının yolculara sağlamış olduğu haklar nelerdir?

Ukrayna Hava Yolları hem Ukrayna’nın hem de dünyanın en fazla yolcu taşıyan hava yolu şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. Firma yolcularına sağlamış olduğu haklar sayesinde yolculukların daha güvenli ve konforlu geçmesini amaçlamaktadır.

Ukrayna Hava Yolları uçak bilet al işlemi ile almış olduğunuz biletler sayesinde ekstra bagaj hakkını ve dileğinize göre koltuk seçme hakkına sahip olabilmeniz mümkündür. Ekstra bagaj hakkım 0-2 yaş arasındaki bebekler dahil olmak üzere herkese 1 adet el bagajı şeklinde sunulmaktadır. 0-2 yaş grubunda çocukları yer alan ailelere Ayrıca bebek arabası ile uçağa binme fırsatı da tanınmaktadır. Firma tarafından gerçekleştirilen uçuşlarda uçulan mesafeye göre yemek ve atıştırmalık oranları değişmektedir. Business class yolcuları uçuştan önce çeşitli atıştırmalıklar ile uçuşa hazırlanmakta ve uçuş sırasında 3 öğün yemek servisi yolculara yapılmaktadır. Ekonomi sınıfında yer alan yolcuların ise yemek ve içeceklerden faydalanabilmek için ücret ödemeleri gerekmektedir.

Firma tarafından satışa sunulan uçak biletlerine nasıl ulaşılabilir?

Ukrayna hava yolları uçak bileti alabilmek için firmadan internet sitesini ziyaret edebilir veya firma ofislerinde gerçekleştirilen bilet satışlarından bilet alabilirsiniz. Bulundukları şehirde firmanın ana merkezi veya ofisi bulunmayan kişiler internet üzerinden kısa süre içerisinde bilet alma işlemini gerçekleştirebilmek mümkündür. Firmanın internet sitesini ziyaret ederek rezervasyon yap sayfasını ziyaret ederek yolculuk yapmak istediğiniz bölgeye ve yolculuk yapacağınız tarihe göre gerekli filtrelemeleri yapmanız gerekir. Filtreleme işleminin ardından ihtiyacınız olan uçak biletini internet sitesi üzerinden alabilir ve bu sayede kısa süre içerisinde istediğiniz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Firmadan alınan uçak biletlerinin iptal ve iade işlemleri nasıl gerçekleştirilmektedir?

Firma tarafından alınan uçak biletleri çeşitli sorunlar yüzünden iptal veya iade edilmek istenebilir. Firmadan almış olduğunuz uçak biletlerini iptal veya iade edebilmek için firmanın internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. İptal ve iade işlemlerinin ardından ödenecek olan iade tutarının uçuşa kaç saat kala iftarın gerçekleştirildiğini bağlı olarak değiştiğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İftar ve iade şartlarının gerçekleştirilebilmesi için geçerli bir sebep olması ve firma tarafından sunulan şartların sağlanması oldukça önemlidir.

Firmadan alınan uçakların online olarak check-in işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi mümkün müdür?

Firmadan alınan uçak biletlerinin check-in işlemlerinin online ortamlarda kolay şekilde gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Almış olduğunuz biletlerin online check-in işlemi için firmanın internet sitesini ziyaret edebilir ve uçuşa 48 saat kalaya kadar online check-in işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Online check-in işlemi uçuşa 48 saat kala başlamakta ve uçuşun başlamasına bir saat kala sona ermektedir. Oturduğunuz yerden gerçekleştirdiğiniz online check-in işlemi ile koltuk seçimini de yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Firmadan alınan uçak biletlerinin sorgulanabilmesi ve uçak biletleri hakkında gerekli olan bilgilere nasıl ulaşılabilir?

Firma tarafından satın almış olduğunuz uçak biletlerinin bilgilerine ulaşabilmek için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmanın internet sitesinde yer alan rezervasyonlarım sayfasına tıklayarak daha önce alımını gerçekleştirmiş olduğunuz biletler hakkında her türlü detayı bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan uçuş biniş kartı üzerinde uçuşunuzun saati uçuşunuzun hangi havalimanından gerçekleştirileceği gibi pek çok detay bilgiye sahip olursunuz.

Ukraine Intl Airlines Hakkında
Merkez Ofis:Kiev
Kuruluş tarihi :1992
Uçak Sayısı:39
Uçtuğu Nokta Sayısı:80
Uçtuğu Ülke Sayısı:-