Adıyaman Ünal Turizm Otobüs Bileti

Adıyaman Ünal Turizm

Adıyaman Ünal Turizm

Adıyaman Ünal Turizm otobüs bileti yolcuların uzun süredir en çok tercih ettikleri otobüs biletlerinden biri olarak bilinmektedir. Adıyaman merkezli olarak kurulan ve kurulduğu günden bu yana oldukça büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran Adıyaman Ünal Turizm günümüzde çeşitli noktalara gerçekleştirmekte olduğu seferleri ile dikkat çekmekte ve yolcularına keyifli bir yolculuk şansı sağlamaktadır. Kendine ait son model araç filosu ile hizmet vermekte olan ve her şeyden önce güvenli yolculuklar amacıyla tercih edilmekte olan turizm şirketinin kendine ait farklı özellikleri olduğunu dile getirmek mümkündür. 

Firma Hakkında

51 yıldır hizmetlerine devam etmekte olan ve sağladıkları yüksek konforlu hizmet sebebiyle tercih edilen Adıyaman Ünal Turizm ilke ve prensipleri sebebiyle yolcularının her zaman isteklerini karşılamak adına birinci sınıf hizmet sunmaya çalışmaktadır. Değişen çağın ve gelişen teknolojik gelişmelerin gerisinde hiçbir zaman kalmayan ve her zaman yolcularının isteklerini karşılamaya çalışan turizm şirketinin kendine ait farklı özelliklere sahip olduğunu dile getirmek kesinlikle yanlış olmayacağı gibi en önemli özelliğinin güvenilir ve huzurlu yolculuklar sunması olduğunda mutlaka dile getirmek gerekir. 

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Adıyaman Ünal Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi

·         Adres: Şehirler Arası Otobüs Garajı No:2, Merkez/Adıyaman/Türkiye

·         Telefon: 0 416 11 12

·         E-Mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Adıyaman Ünal Turizm otobüs bileti İnternet üzerinde sıklıkla araştırılan bir konu haline gelirken turizm şirketi ile ilgili en sık araştırılan ve merak edilen konulardan bir diğeri ise araç özellikleri olmaktadır. Son yıllarda büyük bir popülerlik kazanan seyahat şirketinin en önemli özelliği son model araçlar ve teknolojik özellikler ile hizmet veriyor olmasıdır. Teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayan araçları ile hizmet vermeye devam eden ve sağladıkları hizmetler sayesinde yolcularının tamamen keyifli ve konforlu bir yolculuk yapma şansı yakalamalarını sağlayan turizm şirketi birçok farklı özelliği ile dikkat çekmektedir. Araç içi ikramlar ve ekran sayesinde sağlanan internet gibi birçok farklı olanak uzun yolculukların bile daha keyifli hale gelmesi konusunda önemli bir rol oynamaktadır. 

Adıyaman Ünal Künye
Kuruluş tarihi :1966
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Adıyaman
Kurucu:Ünsal Sönmüş ve Ahmet Taş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk