Seç Turizm Otobüs Bileti

Seç Turizm

Seç Turizm Popüler İstasyonlar

Seç Turizm

Karayolu taşımacılığının öncü firmalarından biri olan Seç Turizm, 1972 yılında M. Saip Konukoğlu tarafından kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve hizmet kalitesi ile uluslararası standartlara uygun bir hizmet sunan Seç Turizm, yolcularının taleplerini ve düşüncelerini önemsemektedir. Profesyonel bir ekip ile hizmet veriyor olması, yolculukların konforlu olmasını sağlar. 

Seç Otobüs Bileti

Seç otobüs bileti internet üzerinden alınabilir. Otobüs yolculuklarının hem ekonomik hem de konforlu olması, sıklıkla tercih edilmesini sağlamaktadır. Günümüzde pek çok farklı şehre seferler gerçekleştiren Seç Turizm, müşteri odaklı bir hizmet vermektedir.  Sektörde geçirdiği 50 yıllık tecrübesi ile yolcu taşımacılığında en sık tercih edilen firmalardan biri haline gelen Seç Turizm, verdiği hizmet sebebiyle adını duyurmuştur.

Seç Turizm Hakkında

Seç Turizm hakkında yapılan araştırmalar bu turizm şirketinin köklü bir firma olduğunu göstermektedir. Hem yolcularını hem de ekibinde çalışanlarını önemseyen ve bu sebeple eşsiz bir kalite ile çalışmakta olan Seç Turizm, günümüzde en sık tercih edilen otobüs firmalarının arasında gelmektedir. 

Şirket Künyesi

Faaliyetlerine 1972 yılında başlayan Seç Turizm, temel değerlere saygı duyan bir anlayış ile hizmet veriyor olması sebebiyle tercih edilmektedir. Şirket künyesi incelendiğinde ülkenin pek çok yerinde şubeleri olduğu görülmektedir. Kendilerine ait 53 araçlık otobüs filosu ile hizmet veren turizm şirketi, araçlarında kaliteden ödün vermemektedir. 

Araç Özellikleri

Seç Turizmin araç özellikleri incelendiğinde tüm araçların kendilerine ait olduğu görülmektedir. 2+1 ve 2+2 düzenli araçları ile hizmetlerine devam eden Seç Turizm, araç içi hizmetleri ile de dikkat çekmektedir. Profesyonel bir ekip ile çalışan turizm şirketi son model araçları ve konforlu yolculuk şartları ile ülkenin hemen her yerine seferler düzenlemektedir. Gaziantep merkezli olarak kurulan firmanın günümüzde pek çok yerde şubesi bulunmaktadır. 

Seç Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1972
Otobüs Sayısı:53
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:M. Saip Konukoğlu
Otobüs Özellikleri
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)