Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm

Fehmi Şengörenoğlu tarafından 1973 yılında Balıkesir’de kurulan Balıkesir Uludağ Turizm, 1996 senesinden beri kurumsallaşan kimliğiyle hizmet vermektedir. İkinci kuşak tarafından yönetilen firma, 140 adet otobüsü ve 450 çalışanıyla “müşteri velinimetimizdir” ilkesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti

Her gün ortalama 150 sefer gerçekleştiren ve 2 milyondan fazla yolcu taşıyan Balıkesir Uludağ Turizm’in otobüs bileti, firma şubelerinden veya internet üzerinden alınabilmektedir.

Balıkesir Uludağ Turizm Hakkında

Balıkesir Uludağ Turizm hakkında yapılan araştırmalarda, firmanın her yıl büyüyen filosuyla hizmet verdiğini göstermektedir. İkinci kuşak Özdemir Şengörenoğlu ve Özcan Şengörenoğlu tarafından yönetilmekte olan Balıkesir Uludağ Turizm’in bölgesinde gittikçe büyümesi de dikkat çekmektedir.

Şirket Künyesi

Balıkesir Uludağ Turizm’in şirket künyesi 2 milyondan fazla yolcu taşıyan ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen firmayı ortaya koymaktadır. Balıkesir Uludağ Turizm; servis, şehirlerarası yolcu taşımacılığı, şehiriçi servis taşımacılığı, turizm taşımacılığı, binek araç kiralama ve turizm seyahat acenteliği de yapmaktadır.

Araç Özellikleri

450 çalışanıyla müşteri memnuniyetini hedef alan Balıkesir Uludağ Turizm; İstanbul, Bursa, Akçay, Balıkesir, Akhisar, Ayvalık, Manisa, Aydın, Marmaris, Muğla ve Bodrum gibi merkezlere de seferler düzenlemektedir. Balıkesir Uludağ Turizm’in 140 araçlık filosunda; koltuk ekranı, kulaklık, USB giriş, elektrik prizi, Wifi ve ikram hizmeti de sunulmaktadır. Firma, 30 kg’ye kadar bagajı ücretsiz taşımaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1973
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Balikesir
Kurucu:Fehmi Şengörenoğlu
Otobüs Özellikleri
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)