Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti

Ali Osman Ulusoy

Ali Osman Ulusoy

1937 yılında Ali Osman Ulusoy tarafından Trabzon’da kurulan Ali Osman Ulusoy, “Geçmişten Gelen Güven” sloganını kendine şiar edinmiştir. Türkiye’nin neredeyse tamamına seferler düzenleyen Ali Osman Ulusoy, filosunun konforlu araçlarıyla da dikkat çekmektedir.

Ali Osman Ulusoy Otobüs Bileti

Karadeniz’de başlayan yolcuğunu sürdüren Ali Osman Ulusoy’un otobüs bileti firma şubelerinden veya internet üzerinden satın alınabilmektedir.

Ali Osman Ulusoy Hakkında

304 istasyona sahip olan Ali Osman Ulusoy, 2016 yılından beri yenilenen yüzü ve logosuyla yola devam etmektedir. 126’dan fazla büyük otobüs ile yolcularını ağırlayan Ali Osman Ulusoy’un modern yüzü, yeni rotasını “sevdiklerinizin kalbi” olarak güncellenmesini sağlamaktadır.

Şirket Künyesi

126’dan fazla Mercedes Benz otobüsle faaliyetlerini sürdüren Ali Osman Ulusoy; yakıt ekonomisi, konforu, yolcu ve araç güvenliğini ön planda tutmaktadır. Firma; yurt içi kültür turları, özel turlar, kayak turları, Anadolu turları, havaalanı ve otel trensferleri, kongre, seminer ve bayi organizasyonları da düzenlemektedir.

Araç Özellikleri

Ali Osman Ulusoy araç özelliği olarak, 2+1 araç seçeneği sunmaktadır. Böylece yalnız seyahat etmeyi seven yolcular aradıkları konfora kavuşmaktadır. Gece yolculuklarını veya kitap okumayı seven yolcular için ise kişisel ışık imkanı da vardır. Ayarlanabilir klima, ayaklıklar, uçak tipi sehpa, Wifi, prizler, koltuk arkası ekran ve müzik dinleme sunulan diğer özelliklerdendir. 30 kg ağırlığa kadar ücretsiz bagaj hakkı tanınmaktadır.

Ali Osman Ulusoy Künye
Kuruluş tarihi :1937
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Trabzon
Kurucu:Ali Osman Ulusoy
Otobüs Özellikleri
İnternet
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)