Metro Turizm Otobüs Bileti

Metro Turizm

Metro Turizm Popüler İstasyonlar

Metro Turizm

1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulan Metro Turizm, şehirlerarası bir otobüs firmasıdır. 495’i firmaya ait olan, 1221 otobüs ile hizmet veren Metro Turizm, müşteri odaklı çalışmaktadır. Yalnızca yurt içi değil, Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan gibi ülkelere de sefer yapmaktadır. Metro turizm Türkiye’nin en eski otobüs seyahat firması olması sebebiyle de dikkat çekmektedir.

Metro Otobüs Bileti

Otobüs ile seyahat etmenin hem olanaklarının gelişmiş hem de uygun bir seçenek olması, Metro Turizmi sıklıkla araştırılan bir konu haline getirmiştir. Türkiye’de her gün milyonlarca kilometre yol giden Metro otobüs bileti ise firma şubelerinden ya da internet üzerinden kolaylıkla alınabilir. 

Metro Turizm Hakkında 

Metro turizm hakkında yapılan araştırmalar, bu firmanın sektörün önde gelen firmalarından biri olduğunu göstermektedir. Ciro büyüklüğü, taşınan yolcu sayısı ve müşteri memnuniyeti göz önünde alındığında Metro Turizmin önde gelen firmalardan biri olduğu anlaşılmaktadır. Toplam 1221 otobüsü ile hizmet vermekte olan Metro Turizm, konuklarının konforlu bir yolculuk geçirebilmeleri adına hizmet vermektedir. 

Şirket Künyesi

Metro Turizm şirketler grubu, Metro Rent a Bus bünyesinde altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Metro Otomotiv ile karayolu taşımacılığı hizmeti veren şirket, Türkiye’nin ulaşım sektöründe lider şirketlerin arasında gelmektedir. Metro şirket künyesi bu firma ile yolculuk yapacak pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Taşıdığı yolcu sayısının 2013 yılında 21 milyon düzeyinde olduğu bilinen şirket bu oranı 2014 yılında 23 milyonun üzerine çıkarmayı başarmıştır. 

Araç Özellikleri

Metro Turizm 2+ ve 2+2 araçları ile her gün milyonlarca konuğunu ulaşmak istedikleri yerlere götürmektedir. Araç özellikleri arasında klimalı ve televizyonlu olmaları bulunur. Uzun ya da kısa mesafede keyifli bir yolculuk yapabilmenizi mümkün hale getiren araçlar, konukların konforunu düşünerek özel olarak tercih edilmektedir.

Metro Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1992
Otobüs Sayısı:1221
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Galip Öztürk
Otobüs Özellikleri
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)