PamukkaleTurizm Otobüs Bileti

PamukkaleTurizm

Pamukkale Turizm

16 Ocak 1962 yılında Bababalım ailesi tarafından kurulan Pamukkale Turizm, kurulduğu yıllarda yalnızca Denizli-İstanbul ve Denizli-Ankara seferleri düzenlese de, günümüzde ülkenin hemen her yerine yolcularını taşımaktadır. Bunun yanı sıra Pamukkale Turizm 1976 yılında hayata geçirdikleri şehir içi servis projesi ile Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. 1985 yılında ise sektörün en genç firması olmasına rağmen, en geniş araç filosuna sahip şirket olma unvanını kazanmıştır. 

Evcil hayvanlar için taşıma alanları bulunan araçları da dahil olmak üzere pek çok farklı araç ile yolcularına güvenli ve konforlu bir yolculuk sağlayan Pamukkale Turizm, 55 yıllık tecrübesi ile ülkenin önde gelen turizm firmalarından biridir. 

Pamukkale Otobüs Bileti

Pamukkale otobüs bileti yetkili şubelerden alınabileceği gibi, online olarak da dakikalar içerisinde, kolaylıkla alınabilir. Bu sayede ülkede talep ettiğiniz herhangi bir şehre konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışmakta olan Pamukkale Turizm, araçları ile güvenli ve keyifli bir yolculuğu mümkün hale getirmektedir. 

Pamukkale Turizm Hakkında

Denizli’de, 1962 yılında kurulan bir şirket olan Pamukkale Turizm hakkında yapılmakta olan pek çok araştırma bulunmaktadır. Yolcular turizm şirketleri hakkında yazılanları okuyarak, uygun bir şirket tercihi yapmaya çalışmaktadır. 1972 yılında merkezini İzmir’e taşıyan Pamukkale Turizmin en önemli özelliklerinden biri ise internet üzerinden bilet ve rezervasyon sistemini hayata geçiren ilk firma olmasıdır. 

Şirket Künyesi 

Pamukkale Turizm’in şirket künyesi incelendiğinde genel müdürlüklerinin İzmir, Çankaya bölgesinde yer aldığı görülmektedir. Çağrı merkezleri, yetkili şubeleri ve çevrimiçi destek ekipleri ile hizmet vermekte olan firma, yolcularından gelen tüm şikayetleri, önerileri ve dilekleri ciddiye alan bir hizmet sunmaktadır. 

Araç Özellikleri

Pamukkale araç özellikleri incelendiğinde en dikkat çeken araçlarının içinde Jumbo adını verikleri araçlar gelmektedir. Jumbo araçlar, 75 cm koltuk aralıkları ile Türkiye’nin en geniş koltuk aralığına sahip araçlarıdır. Bunun yanında 2+1 ve 2+2 koltuk düzenli araçları ile yolculuklar gerçekleştiren Pamukkale Turizm, müşterilerinin konforlu bir yolculuk geçirebilmesi için gerekli olan tüm hizmeti vermektedir. 

Pamukkale Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1962
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Denizli
Kurucu:Bababalım Ailesi
Otobüs Özellikleri
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)