Kâmil Koç Turizm Otobüs Bileti

Kâmil Koç Turizm

Kamil Koç Turizm

95 yıllık deneyimi ile hizmet vermekte olan Kamil Koç Turizm, Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşıma şirketidir. 1926 yılından beri faaliyetlerine devam eden Kamil Koç Turizm, ülkenin önde gelen turizm firmalarının arasında bulunmaktadır. Kurucu Kamil Koç’un ışığında hizmet vermekte olan şirket, müşteri memnuniyet ive iş ahlakı yasalarına uygun bir kalitede çalışmaktadır. 

Kamil Koç Otobüs Bileti

Kamil Koç otobüs bileti almak için şubelere gidebilir ya da internet üzerinden kolaylıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşlevsel ve pratik olan bilet satın alma işlemi vaktinizi harcamanıza neden olmayacaktır. Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer alan Kamil Koç Turizm, yurt içinde hemen her şehre yolcularını güvenli taşımaktadır. 

Kamil Koç Turizm Hakkında

Temel vizyonu yolcularına üst düzey bir hizmet sunmak olan Kamil Koç Turizm, makul fiyatlar ile herkesin yolculuk yapabilmesini sağlar. Kamil Koç turizm hakkında yapılan araştırmalar, firmanın her geçen gün daha fazla büyüme kaydediyor olduğunu göstermektedir. 

Şirket Künyesi

Kamil Koç Turizmin şirket künyesi incelendiğinde firma bilgilerine ulaşılabilir. Sunduğu hizmetler ile en sık tercih edilen otobüs firmalarından biri haline gelen Kamil Koç Turizm, otobüs içi hizmetlerin yanı sıra yolcuların nerede olduklarının görülebildiği çevrimiçi hizmetler de sunmaktadır. Seyahatiniz hakkında merak ettiğiniz herhangi bir soru ile ilgili hizmet veren bir teknik ekipleri bulunmaktadır. 

Araç Özellikleri

Konforlu ve keyifli bir yolculuk için tercih edilen Kamil Koç Turizm, seferlerinde host hizmetleri ile ikramlar sunmaktadır. Yolculuğunuzu en keyifli şekilde geçirebilmenizi mümkün hale getirecek olan profesyonel bir ekip ile çalışan turizm şirketinin araç özellikleri ise 2+1 ve 2+2 düzenli şekildedir. Ferah, rahat ve son model araçlar ile hizmet veren turizm şirketi her gün bir çok farklı yere çeşitli seferler düzenlemektedir.

Kâmil Koç Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1926
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Kamil Koç
Otobüs Özellikleri
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)