Nilüfer Turizm Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm

2000 yılında Türkiye’nin Bursa şehrinde kurulan Nilüfer Turizm, otobüs firmalarının kurumsal ilkelerine bağlı olarak ve müşteri odaklı şekilde hizmet vermektedir. Sektörde yer alan firmalardan en sık tercih edilenleri arasında bulunan Nilüfer Turizm müşterilerine keyifli ve konforlu bir yolculuk için gerekli tüm hizmetleri sunmaktadır. 

Nilüfer Otobüs Bileti

Nilüfer otobüs bileti almak oldukça pratiktir. Şubelerden ya da internet üzerinden online şekilde alabileceğiniz biletler, talep ettiğiniz herhangi bir bölgeye konforlu bir yolculuk yapabilmenizi sağlar. Nilüfer Turizmin internet sitesi üzerinden seferleri ve otobüsleri görebilir ve bu site üzerinden kolaylıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Nilüfer Turizm Hakkında

Uygun fiyatlı ve kaliteli olması sebebiyle en sık tercih edilen otobüs firmalarından biri haline gelen Nilüfer Turizm için sektörün öncülerinden biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Sınırsız müşteri memnuniyeti politikası ile hizmet vermekte olan Nilüfer Turizm hakkında eleştiri ve şikayet görmek oldukça zordur. Güvenli, konforlu, ekonomik ancak kaliteli bir hizmet sunan turizm şirketi, her gün pek çok farklı yere seferler düzenleyerek, konuklarını talep ettikleri bölgelere ulaştırmaktadır. 

Şirket Künyesi

Nilüfer Turizmin şirket künyesi incelendiğinde firmanın önde gelen yöneticilerinin tamamının yönetim becerileri konusunda profesyonel oldukları görülmektedir. Bu sayede kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet sunan firma bünyesinde çalışan tüm personellerine gerekli eğitimleri vermektedir. Bunun yanı sıra araçları kullanmak ile görevli olan kaptanların hepsinin profesyonel sürüş eğitimlerini tamamlamış oldukları görülmektedir. 

Araç Özellikleri

2+1 ve 2+2 düzenli araçları ile hizmet vermekte olan Nilüfer Turizm otobüslerinin içerisinde görevli olan personeller ve kaptanlar, gerekli olan eğitimlerini tamamlamış, profesyonel kişilerdir. Görevli ve araç özellikleri bakımından Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmaya hak kazanmış Nilüfer Turizm, müşteri odaklı hizmeti ile güvenli bir yolculuk sunmaktadır. 

Nilüfer Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Bursa
Kurucu:Nilüfer Turizm
Otobüs Özellikleri
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)