Ağrı Vip Turizm Otobüs Bileti

Ağrı Vip Turizm

Ağrı Vip Turizm

Ağrı Vip Turizm otobüs bileti alarak keyifli bir yolculuk yapma şansı yakalayacağınız turizm şirketinin uzun yıllardır sektörün öncü isimlerinden biri olduğu bilinmektedir. Güler yüzlü personelleri ve profesyonel şoförleri ile hizmet veren turizm şirketinde yer alan bütün araçların son model ve konforlu araçlar olduğu bilinmektedir. 

Topluma, çevreye ve insanlığa karşı sorumluluklarının bilincinde olmaları sebebiyle tercih edilen bir turizm şirketi haline gelen Ağrı Vip Turizm konuklarına güvenli ve konforlu bir yolculuk imkanı sağlamaktadır. 

Ağrı Vip Turizm Hakkında

Sektördeki yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken ve böylelikle konuklarının tercihi haline gelenAğrı Vip Turizm, Ağrı ilinde kurulmuş bir turizm şirketi olarak bilinmektedir. Konuklarının ihtiyaç ve isteklerine her zaman göz önünde bulundurarak son model araç filosu ile hizmet vermeye devam eden ve böylelikle kaliteli bir yolculuk için ihtiyaç duyulan bütün etkenlere sahip olan turizm şirketi, sürekli olarak yaptığı yatırımlar ile yeni istihdam alanları yaratmaktadır. Bilgi çağı ve teknolojinin tüm olanaklarını hizmet alanlarına uygulayan turizm şirketi ile keyifli ve huzurlu bir yolculuk gerçekleştirmek mümkündür. 

Ağrı Vip Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Ağrı Vip Turizm

·         Adres: Sanayi Mah. Çevreyolu Blv. Belediye Otogarı No: 368/6, Doğubeyazıt/Ağrı

·         Telefon: 0 538 265 59 40

·         E-mail: [email protected] 

Ağrı Vip Turizm Araç Özellikleri

Ağrı Vip Turizm otobüs bileti satın alarak 2 + 1 yada 2 + 2 otobüs olanaklarından yararlanabilirsiniz. Araç özellikleri arasında bütün filonun son model araçlar ile donanmış olması bulunmaktadır. Böylelikle keyifli ve huzurlu bir yolculuk mümkün hale gelmektedir. Bunun yanı sıra yolculuk süresince yolcuların ihtiyaç duyabileceği herhangi bir etken ve faktör göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan araçlar tamamen güvenli bir yolculuk yapabilmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Ağrı Vip Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2019
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Ağrı
Kurucu:Ağrı Vip Turizm
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk