Ak Aksu Turizm Otobüs Bileti

Ak Aksu Turizm

Ak Aksu Turizm

Ak Aksu turizm otobüs bileti ile keyifli bir konforlu bir yolculuğa çıkabilmek mümkündür. Firma uzun yıllardır karayolu taşımacılığı yaptığı için alanında profesyonel kişiler ile hizmet vermektedir. Firma yerel bir otobüs firması olarak hizmet vermeye başlamıştır ve zamanla ulaşım ağını genişletmiştir. Firmadan otobüs bileti alarak Türkiye'nin farklı izlerine ve ilçelerine seyahat edilebilir.

Ak Aksu Turizm Hakkında

Ak Aksu Turizm müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek amacıyla hizmet vermektedir. 1970 yılında Mehmet Kuybu tarafından kurulan firma ile Türkiye'nin birçok iline ve ilçesine seyahat edebilmek mümkün hale gelmiştir. Kahramanmaraş merkezli olarak kurulan firma her yıl ulaşım ağını daha da genişletmiştir. Firmanın ulaşım ağı içerisinde yer alan başlıca şehirler Ankara, İzmir, İstanbul ve Antalya'dır. Firma otobüste taşımacılığı yaptığı gibi gezi ve tur düzenlemek isteyen kişiler için de servis hizmeti sunmaktadır. Firmanın sunmuş olduğu hizmetler ile müşteri memnuniyetinin artırılması ve konforlu bir şekilde yolculuk yapılması amaçlanmaktadır.

Ak Aksu Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Ak Aksu Turizm Otobüs İşletmesi Tic. Ltd. Şti.

·         Adres: Kahramanmaraş Otobüs TerminaliDulkadiroğlu/Kahramanmaraş

·         Telefon: 0 (344) 235 11 11-12-13-14-15

·         Web Sitesi: https://www.akaksuturizm.com/index.html

Ak Aksu Turizm Araç Özellikleri

Ak Aksu turizm otobüs bileti alarak Türkiye'nin farklı illerine seyahat edebilmek mümkündür. Ayrıca firmayı tercih ederek gezi ve tur için otobüs kiralayabilmek de mümkün hale gelir. Firmadan otobüs bileti alabilmek veya gezi için araç kiralayabilmek için firmanın internet sitesi ziyaret edilebilir. İnternet sitesine ek olarak firmanın şubelerinden ve otogarlardan da bilet alabilmek mümkündür.

Firmanın araç filosunda 50'ye yakın otobüs yer alır ve tüm otobüsler teknolojik cihazlar ile donatılmıştır. Firmanın filosunda yer alan araçlar TV ekranları ve USB girişleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Tv ekranlarından uydu yayınları takip edebilmek ve dizi izleyebilmek mümkündür. USB girişleri ile telefondan televizyonlara aktarım da yapılabilir. 

Ak Aksu Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1970
Otobüs Sayısı:50
Merkez Ofis:Kahramanmaraş
Kurucu:Mehmet Kuybu
Otobüs Özellikleri
Kulaklık
Koltuk Ekranı (10 inç)