Anadolu Ulaşım Otobüs Bileti

Anadolu Ulaşım

Anadolu Ulaşım

Anadolu Ulaşım otobüs bileti alarak keyifli bir yolculuk için ilk adım atılabilir. Anadolu Ulaşım firması 2003 yılında Orhan Erdoğmuş tarafından kurulmuştur. Firmam kendisini geliştirerek karayolu taşımacılığında lider konumda olabilmeyi amaçlamıştır. Gelişen ulaşım ağı sayesinde firma kaliteli ve konforlu bir yolculuk için tercih edilen ilk firmalar arasında yer alır.

Anadolu Ulaşım Hakkında

Anadolu Ulaşım 2003 yılında Uşak'ta kurulmuş yerel bir karayolu taşımacılığı firmasıdır. Firmanın kurucusu olan Orhan Erdoğmuş 2005 yılında vefat etmiştir ve yerine oğlu Halil Erdoğmuş geçmiştir. Firma kendini geliştirerek ve ulaşım sektöründe adından söz ettirerek Pamukkale ile birleşmiştir. Firma misyonu çerçevesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ve keyifli bir şekilde yolculuk yapılmasını benimsemiştir. Müşterilerin memnuniyetini arttırabilmek için çalışanların eğitimine ve motivasyonlarının arttırılmasına özen gösterilir.

Anadolu Ulaşım Şirket Künyesi

·         Unvan: Anadolu Ulaşım

·         Adres:  Kemalöz Mahallesi Belediye Otogar içi, No 100 Uşak, 64300

·         Telefon: 0850 333 35 64

·         Web Sitesi:  [email protected]

Anadolu Ulaşım Araç Özellikleri

Anadolu Ulaşım otobüs bileti almak için firmanın internet sitesi ile şubeleri tercih edilebilir. Firma bünyesinde yolcuların keyifli ve konforlu şekilde yolculuk edebilmesi için her türlü detaya yer verilmiştir. Firmanın araçlarında konforlu koltuklara ek olarak teknolojik donanımlarda bulunur. Geniş aralıklı koltukları ile hizmet veren Anadolu Ulaşım firmasının filosundaki araçlar da oldukça gençtir. Firma yolcuların keyifli vakit geçirebilmeleri için ücretsiz internet hizmeti sağlamaktadır. Firma yolculuk boyunca telefon veya bilgisayarların şarj edilebilmesi için her koltuğa prizler yerleştirmiştir.

Yolculuk boyunca müşterilerin canlarını sıkılmaması için her koltuğa özel TV ekranları yerleştirilmiştir. TV ekranları sayesinde dizi veya film izlemek mümkün hale gelmektedir. Dizi ve film izleyebilmek için her koltuğa özel kulaklıklar da yolculara dağıtılır. Firma rakiplerinden ayrı olarak mini bir kütüphane ve görme engelliler için de Anadolu keyifli yolculuk dergisini otobüslerinde sunmaktadır. Yolculuk boyunca müşterilerinin acıkma ihtimaline karşı çeşitli atıştırmalıklar ve ikramlar da yolculara verilmektedir. 

Anadolu Ulaşım Künye
Kuruluş tarihi :2003
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Uşak
Kurucu:Orhan Erdoğmuş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)