Aris Seyahat Otobüs Bileti

Aris Seyahat

Aris Seyahat

Aris Seyahat otobüs bileti online kanallar üzerinden satılmaktadır. Aris Turizm Türkiye’nin uluslararası taşımacılık yapan en büyük şirketlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Aris Seyahat Türkiye ile Romanya arasında haftanın altı günü sefer düzenlemektedir. Sadece Pazar günleri seferler düzenlenmemektedir.

Aris Seyahat Hakkında

Aris Seyahat 2019 yılında Fırat Hacıoğlu tarafından kurulmuştur. 2019 yılında kurulan şirketin merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Aris Seyahat İstanbul ile Romanya’nın başkenti Bükreş arasında uluslar arası yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Türkiye’de bu güzergah üzerinde çalışan sınırlı sayıda firma olduğu için Aris Seyahat Romanya’ya yolculuk yapmak isteyenlerin ilk tercihi olmuştur.

Haftanın altı günü seferi bulunan firma İstanbul’dan saat 11de yola çıkmaktadır. Yine haftanın altı günü Romanya’dan kalkış saati 16:30 olarak belirtilmiştir. Siz de Romanya ile İstanbul arasında yolculuk yapmak istiyorsanız Aris Tur’un tecrübesine güvenebilirsiniz.

Şirket Künyesi

Aris Tur 2019 yılından beri hizmet vermektedir. Şirketin tek bir merkezi vardır o da İstanbul’da yer almaktadır. Aris Tur güler yüzlü personeli ve tecrübeli çalışanları ile keyifli bir yolculuğun kapısını aralamaktadır. Şirket tüm müşterilerine ayrı ayrı önem vermektedir ve memnuniyetleri için çabalamaktadır. Aris Tur uluslar arası alanda hizmet verdiği için sefer düzenlediği yollarda tecrübesini konuşturmaktadır.

Araç Özellikleri

Aris Tur otobüs bileti 2+2 şekilde dizayn edilmiştir. Otobüs biletleri internet üzerinden satışa sunulan şirket, tecrübeli çalışanları ile rahat bir yolculuk yaşamanızı garanti altına almaktadır. Rahat koltuklara sahip olan firma ülke değiştirirken bile konforlu hissetmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Aris Tur yolcularına yüksek kalitede görüntüye sahip televizyonlar ile yolculuk sırasında hem uydu yanını hem de dizi-film izleme fırsatı sunmaktadır. İstanbul ile Romanya arasında hizmet veren bu firma yolculuk sırasında çeşitli ikramlarda bulunmaktadır. Okuma lambaları, USB girişleri ve kulaklıklar otobüste yer alan diğer özellikler arasında sayılabilir. Siz de uluslar arası bir yolculuğun tadını çıkarmak istiyorsanız Aris Tur’un ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. 

Aris Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :2019
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Fırat Hacıoğlu
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)