As Adana Seyahat Otobüs Bileti

As Adana Seyahat

As Adana Seyahat Popüler İstasyonlar

As Adana Seyahat

As Adana Seyahat otobüs bileti her yıl binlerce yolcu tarafından tercih edilmektedir. Yolcularının konforunu her zaman ön planda tutan As Adana Seyahat, 20 yılı aşkın süredir hizmetlerine devam etmektedir. Yalnızca seyahat ve turizm sektöründe değil, akaryakıt sektöründe de hizmet veren As Adana Seyahat, hizmet verdiği alanlarda öncü firmalardan biridir.

As Adana Seyahat Hakkında

1998 yılında Adana merkezli olarak kurulan As Adana Seyahat, karayolu taşımacılık sisteminde çığır açan yenilikleri ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin en yaygın ve güvenilir ulaşım ağı olmayı hedefleyerek hizmetlerine devam eden As Adana Seyahat, sektörün öncülerinden biri olmak için her geçen gün çalışmalarına yenilik katmaktadır.

Yüksek standartlı ve donanımlı filosu ile konuklarının huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmalarını sağlayan As Adana Seyahat, güvenlik ve kaliteyi vazgeçilmez ilkeleri haline getirmiştir.

As Adana Seyahat Şirket Künyesi

·         Unvan: As Adana Seyahat Turizm Akaryakıt İnşaat Gıda Tekstil ve San. Tic. A.Ş.

·         Adres: Yeşiloba Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:644 Seyhan/Adana

·         Telefon: 444 34 01 - 0322 429 00 30

·         Çağrı Merkezi: 0850 440 01 01

As Adana Seyahat Araç Özellikleri

As Adana Seyahat firması yolculuklarını 2+1 ve 2+2 araçlar ile gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin her yerine düzenledikleri seyahatler ile yolcularını güvenli bir şekilde taşımaya devam eden araçlarda priz, internet bağlantısı ve televizyon başta olmak üzere birçok imkan bulunmaktadır.

As Adana Seyahat otobüs bileti ile seyahat etme şansı yakaladığınız taktirde yolculuğunuz her koltuğun arkasında yer alan ekranlarda bulunan televizyonda film ya da programlar izleyerek geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra çay, kahve ve atıştırmalık gibi birçok ikram da yolculuk esnasında yolculara sunulmaktadır. Huzurlu ve konforlu bir yolculuk için birçok imkanı yolcularına sunan As Adana Seyahat, uzun yıllardır en çok tercih edilen turizm ve seyahat firmalarından biri olarak bilinmektedir.

 

As Adana Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1998
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Adana
Kurucu:As Adana Seyahat
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)