Atasoy Turizm Otobüs Bileti

Atasoy Turizm

Atasoy Turizm

Atasoy Turizm otobüs bileti alarak konforlu bir yolculuk yaşayabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. 25 yıldır hizmet veren bu şirket ile uzun yıllardır hizmet gösteren bir firmanın sağladığı imkanlar ile yolculuk edebilme şansı yakalayabilirsiniz.

Atasoy Turizm Hakkında

Atasoy Turizm 1998 yılında faaliyete başlamıştır. Konya’nın Karatay ilçesinde kurulan şirket uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Kamil Atasoy tarafından kurulan şirket müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyması ile bilinmektedir.

Halka hizmet, hakka hizmettir mottosuyla devam eden firma kaliteli ve iyi bir hizmet verebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Müşterilerinin rahatını en üst düzeyde tutmak için çabalayan şirket, insana sevgi ve saygı gibi kriterleri ile yoluna devam etmektedir.

Şirket Künyesi

1998 yılında Konya’da kurulan firma, uzun yıllardır kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Başlangıçta Konya çevresine seferler düzenleyen şirket günümüzde birçok ile seferler düzenlemektedir.

Atasoy Turizm Mut, Karaman, Konya ve Ermenek’te şubeler açarak, müşterilerine hizmet vermektedir. Bu noktalardan bilet alma veya aldığınız bileti iptal etme gibi işlemleri kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yıllardır faaliyet gösteren şirket, ne kadar kaliteli olduğunu tüm Türkiye’ye göstermiştir. Geçici bir firma olmamak için çabalayan ve bunu başaran Atasoy Turizm uzun yıllar daha hizmet vermek için çaba sarf etmektedir.

Araç Özellikleri

Atasoy Turizm otobüs bileti alarak firmanın bünyesinde kaliteli otobüsler ile yolculuk yapabilirsiniz. Atasoy Turizm her sene bünyesine yeni araçlar eklemektedir. Otobüs tercihlerini Isuzu ve Otokar markadan yana kullanan şirket otobüslerinde de kaliteyi yakalamıştır.

Atasoy Turizm bünyesinde yer alan araçlar müşterilerine çeşitli ikramlarda bulunmaktadır. Bu ikramlar müşterilere taze olarak sunulmaktadır. Firma koltuk konusunda da kaliteli ve rahat koltuklar seçmiştir. Koltuklarda yer alan televizyonlar ve kişiye özel kulaklıklar keyifli bir yolculuk yapmanız için düşünülen detaylar arasındadır. Ayrıca otobüsler de bulunan sınırsız internet ile yolculuk boyunca internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Atasoy Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1998
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Konya
Kurucu:Kamil Atasoy
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)