Bafra Express Turizm Otobüs Bileti

Bafra Express Turizm

Bafra Express Turizm

Bafra Express Turizm otobüs bileti ile yolculuk yapma şansı yakalayacağınız bu turizm şirketinin açıldığı günden bu yana en popüler turizm şirketlerinden biri haline geldiğini dile getirmek yanlış olmayacaktır. Son model araç filosu ile yolculuklarına devam eden ve konuklarının keyifli bir yolculuk yapabilmeleri için gerekli olan bütün etkenlere sahip olacak şekilde dizayn edilmiş olan turizm şirketi birçok farklı popüler lokasyona sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. 

Bafra Express Turizm Hakkında

Bafra Express Turizm 1968 yılında kurulmuş bir turizm şirketidir. Turizm şirketlerinin öncüsü olarak bilinen ve sektörde oldukça uzun süredir var olan bu turizm şirketinin var olduğu günden bu yana konuklarını memnun etmek amacıyla pek çok farklı hizmet verdiği ve tamamen güvenli yolculuk için tercih edildiği bilinmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olacak şekilde hizmet vermeye devam eden turizm şirketi teknolojinin gerisinde kalmayan standartlara sahiptir. 

Bafra Express Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Bafra Express Turizm

·         Adres: Küçükbalıklı Mah. Ufuk Cad. No:25, Osmangazi/Bursa

·         Telefon: 0 532 062 16 55 

Bafra Express Turizm Araç Özellikleri

2 + 1 ve 2 + 2, tamamı modern ve son model araçlar ile hizmet vermekte olan Bafra Express Turizm konuklarının istek ve önerilerini her zaman göz önünde bulunduruyor olması sebebiyle de dikkat çekmektedir. Güvenli bir yolculuk için gerekli olan bütün donanımlara sahip olan araçların içerisinde yüksek hızlı internet bağlantısı ve televizyon yer alır. Böylelikle kendi cihazlarınız ile internete bağlanabilir ya da her koltuğun arkasında yer alan televizyon sayesinde film ya da dizi izleyerek vakit geçirebilirsiniz. Yolculukların çok daha keyifli olması için pek çok farklı olmak ile hizmet veren bu şirket ile yolculuk yapmak istiyorsanız internet üzerinden Bafra Express Turizm otobüs bileti alabilirsiniz. 

Bafra Express Künye
Kuruluş tarihi :1968
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Bursa
Kurucu:Bafra Express Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)