Balıkesir Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Turizm

Balıkesir Turizm

Balıkesir Turizm otobüs bileti alarak Türkiye'nin birçok iline ve ilçesine keyifli bir yolculuğa çıkılabilir. Uzun yıllardır karayolu taşımacılığı yapan Balıkesir Turizm firması ulaşım ağını genişleterek Türkiye'nin birçok noktasına seferler düzenlemeye başlamıştır. Firma bünyesinde yolculuk edilebilecek iller arasında İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirler başta olmak üzere Adana, Trabzon, Malatya, Şanlıurfa gibi pek çok ile de seferler düzenlenir.

Balıkesir Turizm Hakkında

Balıkesir Turizm zamana saygılı işletmecilik sloganı ile hizmet vermektedir. Firma ulaşım ağını genişleterek müşterilerinin farklı il ve ilçelere keyifli şekilde yolculuk yapabilmelerini sağlamaktadır. Firma misyonu ve vizyonu çerçevesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek için çabalamaktadır. Balıkesir Turizm firması yüzden fazla çalışanı ile yolcularının daha konforlu ve keyifli yolculuk yapabilmeleri için hizmetlerine devam etmektedir.

Balıkesir Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Balıkesir Turizm

·         Adres: Akıncılar, Toplu Taşıma Merkezi, 10010 Karesi/Balıkesir

·         Telefon: 0 533 440 66 10

·         Web Sitesi: https://www.balikesirturizm.com.tr/anasayfa

Balıkesir Turizm Araç Özellikleri

Balıkesir Turizm Türkiye'nin pek çok iline ve ilçesinde seferler düzenlemektedir. Firma 13 farklı terminalde şubeleri otobüs biletlerinin satışını gerçekleştirir. Balıkesir Turizm otobüs bileti almak için firmanın terminallerde bulunan şubeleri ve internet sitesi ziyaret edilebilir. Firma sunmuş olduğu araç içi hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ve daha keyifli yolculuk yapılabilmesini amaçlamaktadır.

Yolcuların keyifli şekilde yolculuk yapabilmesi için araçlarda klimalar bulunur ve koltuk araları oldukça geniştir. Yolculuk sırasında müşterilerin daha keyifli vakit geçirebilmesi için her koltuğa özel TV ekranları ve kulaklıklar bulunur. Balıkesir Turizm firması yolcularına ücretsiz internet hizmeti de sunmaktadır. Firma sunmuş olduğu hizmetler ve güler yüzlü personeli ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarmıştır. Firma filosunda bulunan araçları teknolojik donanımlar ile donatarak yolculukların daha güvenli hale gelmelerini sağlamıştır. 

Balıkesir Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1997
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Balıkesir
Kurucu:Balıkesir Turizm
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası