Balıkesir Uludağ Vip Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Uludağ Vip Turizm

Balıkesir Uludağ Vip Turizm

Balıkesir Uludağ Vip Turizm  otobüs bileti son yılların en çok tercih edilen otobüs biletlerinden biri olarak bilinmektedir. Firma tarafından satılan otobüs biletlerinin bu denli yaygın şekilde tercih ediliyor olmasını sağlayan en önemli özelliği ise yolcuları için tamamen konforlu ve güvenli bir yolculuk fırsatı sunmuyor olmasıdır. Türkiye’nin farklı noktalarına gerçekleştirmekte olduğu seferleri ile yolcularını keyifli bir yolculuk yapmalarına imkan tanıyan ve bunun yanı sıra bir çok farklı olana bile keyifli bir yolculuğun yanı sıra güvenli bir yolculuk için de önemli bir adım atan Balıkesir Uludağ VİP Turizm sayesinde sizde keyfine güvenli yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. 

Firma Hakkında

Balıkesir temelli olarak kurulmuş olan ancak günümüzde Türkiye’nin bir çok farklı noktasına seferler gerçekleştiren Balıkesir Uludağ VİP Turizm müşterilerinin ve yolcuların isteklerini hiçbir zaman karşılıksız ve yansız bırakmaz. Çağın gerisinde kalmamak ve teknolojik yeniliklerin her zaman takipçisi olmak adına birinci sınıf hizmet vermekte olan Balıkesir Uludağ VİP Turizm ile sizde keyifli yolculuklar gerçekleştirebilir ve farklı okullara güvenli yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz.

Yolcuları tarafından tercih edilmesini sağlayan pek çok farklı etkene sahip olduğunu dile getirmenin kesinlikle yanlış olmayacağı turizm şirketi özellikle birinci sınıf hizmet sunuyor olması sebebiyle son yılların en çok tercih edilen turizm şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: VIP Uludağ Taşımacılık

·         Adres: Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 114, Merkez/Balıkesir

·         Telefon: 0 850 202 22 22 

Araç Özellikleri

Balıkesir Uludağ Vip Turizm  otobüs bileti fırsatlarından yararlanarak en uygun fiyata en kaliteli hizmeti satın alma şansı yakalayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şubelerden ya da internet üzerinden bilet fırsatlarını yakalamak ve otobüs bileti satın almak olacaktır. Böylelikle bir çok farklı hizmet sunan ve 2 + 1 ya da 2 + 2 araçları ile hizmet veren Balıkesir Uludağ VİP turizm ve keyifli yolculuklar yapma şansı yakalayabilirsiniz. Otobüs içi birçok farklı hizmet sunuyor olması uzun yolculukların bile çok daha keyifli hale gelmesini sağlamaktadır.

Balıkesir Uludağ Vip Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1932
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Balıkesir
Kurucu:Balıkesir Uludağ Vip Turizm
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)