Balıkesir Vip Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Vip Turizm

Balıkesir Vip Turizm

21 Mart 1997 yılında Balıkesir’de kurulan ve Balıkesir temelli bir turizm şirketi olan Balıkesir VIP turizm ile yolculuk yapmak istiyorsanız Balıkesir Vip Turizm otobüs bileti satın alabilir ve böylelikle Türkiye’nin dört bir yanına konforlu yolculuklar yapma şansı yakalayabilirsiniz. Kurulduğu yıldan bu yana kendini her zaman geliştirmekte olan ve müşterilerinin değişen isteklerine karşılık verme konusunda oldukça büyük bir başarı yakalayan turizm şirketi profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Güney Marmara illeri arasında karayolu yolcu taşımacılığı hizmeti vermeye başladığı yıldan bu yana en çok tercih edilen seyahat şirketlerinden biri olduğumu dile getirmek yanlış olmayacaktır. 

Firma Hakkında

1997 yılında Balıkesir temelli olarak kurulmuş olan ve kısa süre içerisinde çok büyük bir gelişme yakalayan turizm şirketi yatırımlarının tamamını öz sermayesi ile gerçekleştirmektedir. Günümüzde son model araç filosunda yer alan araçların tamamının kendisine ait olduğu bilinmektedir. Yönetim ve kalite sistemi kurma konusunda çok büyük avantajlar yaratan ve rakiplerinin her zaman önüne geçmeyi başaran Balıkesir VIP turizm günümüzde bir çok farklı noktaya gerçekleştirdiği seferler ile yolcuların hep çeşitli olanaklar sağlamaktadır. 

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Balıkesir VIP Turizm

·         Adres: Balıkesir Otogarı

·         Telefon: 0 533 440 66 10 

Araç Özellikleri

Balıkesir Vip Turizm otobüs bileti ile yolculuk yaparak son model araç filosundan faydalanabilir ve bu sayede konforlu yolculuklar yapma şansı yakalayabilirsiniz. Kurulduğu yıldan bu yana her zaman kendini geliştirme konusunda oldukça önemli adımlar atan ve böylelikle sektörün Öncülerinden biri haline gelen Balıkesir VİP turizm sayesinde sizde istediğiniz herhangi bir noktaya tamamen konforlu ve keyifli yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. 2 + 1 ve 2 + 2 araçları ile hizmet vermekte olan turizm şirketinin araçları içerisinde pek çok farklı olanak ve hizmet sağladığı bilinmektedir. Yiyecek içecek hizmeti, okuma ışığı ve internet bağlantısı gibi hizmetler yolculukların çok daha büyük bir konfor içerisinde gerçekleşiyor olması konusunda önemli bir rol oynamaktadır.

Balıkesir Vip Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1997
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Balıkesir
Kurucu:Balıkesir Vip Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Okuma Lambası