Bayburt Turizm Otobüs Bileti

Bayburt Turizm

Bayburt Turizm

Bayburt Turizm otobüs bileti sayesinde başta Bayburt ve çevre il veya ilçeler olmak üzere Türkiye’nin farklı şehirlerine yola çıkmak mümkündür. Avantajlı şekilde sunulan seferler uzun yıllardır devam eder. Sahip olunan bilgi ve tecrübe doğrultusunda müşteri memnuniyeti her zaman önemli konular arasında yer almıştır. Yolcuların her birine aynı konforlu deneyimi yaşatmak için araç filosunda bulunan araçların tamamı yeni ve modern tasarımlara sahiptir. 

Bayburt Turizm Hakkında

Bayburt Turizm, Karadeniz Bölgesi’nde kesintisiz şekilde 2000 yılından beri hizmetlerine devam eder. Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir turizm firması olsa da çeşitli il ve ilçelere seferler düzenler. Yerel firmalar arasında yer alan Bayburt Turizm, gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip eder ve yolcularına sunar. Öncü şekilde hizmetlerine devam ederken her zaman önceliği müşterileridir.

Bayburt ve farklı şehirlerde yer alan şubeleri sayesinde yolcularının bulundukları konumlarda birebir şekilde hizmet kalitesini düşürmeden yardımcı olur. Bayburt, Gümüşhane, Erzincan, Erzurum ve Trabzon illerine düzenlenen seyahatleri öne çıkar. 

Bayburt Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: S.S. 4 Nolu Yeni Bayburt Tur. Koop.

·         Adres: Tuzcuzade Mah. Pönserek Ad. Gürkan Sok. No:4 Bayburt

·         Telefon: 0458 211 44 00

·         Web Sitesi: https://www.bayburttur.com/ 

Bayburt Turizm Araç Özellikleri

Büyük bir araç filosuna sahip olan firma, yolcuların herhangi bir şekilde mağduriyet yaşamaması için araçların bakım ve kontrollerini düzenli bir şekilde yolculuklardan önce gerçekleştirir. Araçların her biri yeni ve güncel modellere sahiptir. Rahatlık ve güvenlik konusunda endişe duyulmadan seyahate çıkmak için Bayburt Turizm tercih edilebilir.

Koltuklarda bulunan TV ekranları sayesinde eğlenceli ve keyifli yolculuklar gerçekleştirilebilir. İnternet bağlantısı yol boyunca sunulur, mobil cihazlarınızda bağlantı kurarak sıkılmadan vakit geçirmek mümkün olabilir. Bayburt Turizm otobüs bileti aldıktan sonra lezzetli ikramlar ile yolculuğun tadını çıkartmak mümkün olur.

Bayburt Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2000
Otobüs Sayısı:24
Merkez Ofis:Bayburt
Kurucu:Yeni Bayburt Tur Kooperatifi
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)