Beydağı Turizm Otobüs Bileti

Beydağı Turizm

Beydağı Turizm

Beydağı Turizm otobüs bileti ile keyifli ve konforlu bir yolculuğa çıkabilmek mümkündür. Kemal Mutlu tarafından kurulan firma ile Türkiye'nin farklı noktalarına seferler düzenleyen bir karayolu taşımacılığı firması haline gelmiştir. Firma ilk kurulduğu yıllarda belirli rotaları seferler düzenlemekteydi. Yıllar içinde firmanın ulaşım ağı genişleyerek Türkiye'nin birçok yerine seferler düzenlenmeye başlanmıştır.

Beydağı Turizm Hakkında

Beydağı Turizm Malatya merkezli olarak hizmet vermeye başlayan bir firmadır. 1972 yılında kurulan Bu firma karayolu taşımacılığında lider firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Firma bünyesinde 17 ile ve ilçelere yolculuk yapabilmek mümkündür. Firma bünyesinde seferler düzenlenen iller arasında kara İstanbul İzmir gibi büyük şehirler yer alır. Bu büyük şehirlere ek olarak Eskişehir ve Adana gibi pek çok ilde firmanın seferler düzenlediği noktalardır. Firma şehirler arası yolcu taşımacılığı yaptığı gibi şehir içinde de yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Şehir içi taşımacılığında firma servis araçlarını kullanmaktadır. Servis araçları da firmanın filosunda bulunan otobüsler kadar konforlu araçlardır.

Beydağı Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Malatya Beydağı Turizm Otobüs İşletmesi Tic. Ltd. Şti.

·         Adres: Yeni Hamam Mah Atatürk Cad No:19 / A Battalgazi- MALATYA

·         Telefon: 0850 811 05 44

·         Web Sitesi: https://www.beydagi.com.tr/

Beydağ Turizm Araç Özellikleri

Beydağı turizm otobüs bileti ile Türkiye'nin birçok iline ve ilçesine konforlu bir şekilde yolculuk yapabilmek mümkündür. Firmadan otobüs bileti almak için internet sitesi veya firmanın şubeleri tercih edilebilir. Firmanın filosunda yer alan araçlarda 2+2 ve 2+1 koltuk seçenekleri bulunur. Bu seçeneklerden birini seçerek Türkiye'nin farklı noktalarına yolculuk edebilmek mümkündür. Firmanın otobüs biletlerini alabilmek için internet sitesi ziyaret edilebilir veya firmanın şubeleri ile iletişime geçilebilir.

Beydağı turizm firmasının araç filosu içerisinde 30'dan fazla otobüs yer alır. Bu otobüsler içerisinde yer alan tüm koltuklarda yolcuların rahat bir şekilde yolculuk edebilmesi için TV ekranları yer alır. TV ekranları sayesinde iyi yolculuk boyunca uydu kanallarından dizi veya film izleyebilmek mümkündür. Televizyonların kullanabilmesi için kişiye özel kulaklıklar ve telefonların şarj edilebilmesi için priz girişleri de yer alır. Firma müşterilerinin yolculuk boyunca ihtiyacı olan tüm hizmetleri karşılayabilme amacıyla yola çıkmıştır. Bu amaç doğrultusunda profesyonel personeller firma bünyesinde çalışan kişilerdir. 

Beydağı Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1972
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Malatya
Kurucu:Kemal Mutlu
Otobüs Özellikleri
Kulaklık
Koltuk Ekranı (10 inç)