Cesur Bingöl Seyahat Otobüs Bileti

Cesur Bingöl Seyahat

Cesur Bingöl Seyahat

Cesur Bingöl Seyahat otobüs bileti alarak geniş aralıklı koltuklar ile yolculuk edebilmek mümkündür. Firma Bingöl merkezli olarak hizmet vermeye başlamıştır ve Türkiye'nin farklı şehirlerine seferler düzenleyerek ulaşım ağını genişletmiştir. Firma bünyesinde seyahat edilebilecek yerler arasında Adana, Ağrı, Artvin, Bayburt, Bingöl, Elazığ, Kars ve Şanlıurfa gibi pek çok nokta yer alır.

Cesur Bingöl Seyahat Hakkında

Cesur Bingöl Seyahat Bingöl'de kurulmuş ve yerel bir firma olarak hizmet vermeye başlamıştır. Firmanın kuruluşunda Vahdettin Gültekin rol almıştır ve bu sayede firma karayolu taşımacılığı yapmaya başlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda firmanın ulaşım ağında çok fazla il yer almasa da firma zamanla ulaşım ağı içerisinde yer alan illere yenilerini eklemiştir.

Cesur Bingöl Seyahat Şirket Künyesi

·         Unvan: CESUR BİNGÖL TUR. İNŞ. MAD. NAK. GID. OTO. YAKIT TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.

·         Adres: İnönü Mah. Genç Cad. No:48 Bingöl/TÜRKİYE

·         Telefon: 0426 214 24 44

·         Web Sitesi: https://www.cesurbingol.com/ 

Cesur Bingöl Seyahat Araç Özellikleri

Cesur Bingöl Seyahat uzun yıllardır karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Firmanın filosuna her yıl yeni araçlar eklenmektedir ve günümüzde firma 30'dan da fazla otobüs ile hizmet vermektedir. Firmanın otobüsleri son teknolojik cihazlar ile donatılmıştır ve ortalama 5 yaşındadır. Yerel bir firma olarak hizmet vermeye başlayan cesur Bingöl seyahat zamanla ulaşım ağına yeni yerler eklemiştir.

Cesur Bingöl Seyahat otobüs bileti alarak firmanın sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanabilmek mümkündür. Firmadan otobüs bileti alabilmek için internet sitesi veya firmanın şubeleri ziyaret edilebilir. Firma şubelerinde ve otobüslerinde profesyonel kişiler ile çalışmaktadır. Tüm personellerin profesyonel olması ile yolculukların daha güvenli ve konforlu hale getirilmesi amaçlanmıştır. Firmanın filosunda yer alan tüm araçlar yolcuların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Otobüslerde her koltukta prizler ve televizyonlar yer alır. Televizyonlar sayesinde uydu kanallarını takip ederek diziler izlemek mümkündür. Prizler ise yolculuk sırasında telefonların ve diğer akıllı cihazların şarj edilmesi için otobüslere yerleştirilmiştir. TV ekranlarından dizi veya film izlemek istemeyen kişiler USB girişleri ile akıllı cihazlarını tv ekranlarına bağlayabilirler. 

Cesur Bingöl Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :2012
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Bingöl
Kurucu:Sabahattin Gültekin ve Garip Çağdaş
Otobüs Özellikleri
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (10 inç)