Cizre Nuh İtimat Otobüs Bileti

Cizre Nuh İtimat

Cizre Nuh İtimat

Cizre Nuh İtimat otobüs bileti alarak Türkiye'nin birçok iline ve ilçesine yolculuk yapabilirsiniz. 6 yıldır hizmet veren Cizre Nuh İtimat firması son teknolojiyi yakından takip eden bir firmadır.

Cizre Nuh İtimat Otobüs Hakkında

Cizre Nuh İtimat 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Şırnak'ın Cizre ilçesinde kurulan firma uzun yıllardır bölgede hizmet veren bir firma olmayı başarmıştır. Firma misyon olarak sektörde referans bir marka haline gelebilmeyi belirlemiştir. Ayrıca firmanın misyonu içerisinde müşterilerinin güvenliğini sağlamak ve müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmak da yer alır. Firma vizyon olarak sektörün değişen dengelerine uyum sağlamayı ve her zaman kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi belirlemiştir.

Şirket Künyesi

2017 yılında Şırnak'ın Cizre ilçesinde kurulan şirket Serdar Uzun tarafından kurulmuştur. Cizre Nuh İtimat firması ile Türkiye'nin birçok iline ve ilçesine seyahat edilebilir. Firmanın Cizre'den sefer düzenlediği iller arasında Hatay, Ankara, Gaziantep, İstanbul yer alır. Ayrıca firma bünyesinde Antalya Bursa Eskişehir Şanlıurfa ve Çanakkale gibi birçok nokta da yer alır. Ulaşım sektöründe yeni bir nefes olan Cizre Nuh İtimat firması 24 otobüse sahiptir. Kısa sürede otobüs sayısını arttıran bu firma alanında öncü olabilmek için çaba sarf eder.

Araç Özellikleri

Cizre Nuh İtimat otobüs bileti alarak konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 24 otobüs ile hizmet veren firmanın tüm otobüsleri oldukça gençtir. Son teknoloji ile donatılan otobüslerde müşterilerin memnuniyeti için her türlü hizmet sunulur. Firma ile yolculuk yaparken otobüslerde bulunan internet ile internette gezinmenin tadını çıkarabilirsiniz. Firma tarafından müşterilerine sunulan taze ikramlıklar arasından istediğinizi seçerek tatlı bir yolculuğa sahip olabilirsiniz. Rahat koltukları ile bilinen firma geniş koltuk aralıkları ile de tercih edilir. Ayrıca bu koltuklarda kulaklıklar ve okuma lambaları ile yolculuk sırasında müşterilerin müzik dinlemesi veya kitap okuması sağlanmaktadır.

Cizre İtimat Künye
Kuruluş tarihi :2017
Otobüs Sayısı:24
Merkez Ofis:Şırnak
Kurucu:Serdar Uzun
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Okuma Lambası