Dadaş Turizm Otobüs Bileti

Dadaş Turizm

Dadaş Turizm

Dadaş Turizm otobüs bileti satın alarak yolculuk yapacağınız Dadaş Turizm 01.01.1973 tarihinde Erzurum’da kurulmuştur. Dadaş Turizm’in en dikkat çekici özelliklerinin arasında ise Doğu bölgesinin ilk otobüs firması olarak kurulmuş olması bulunur. Bünyamin Bağcı tarafından kurulan ve sektörün öncüsü olarak adlandırılan turizm şirketi kurulduğu yıllarda 14 adet Mercedes marka otobüs ile bir filoya sahiptir. Zaman içerisinde değişen araç özellikleri ile filosunu genişletmiş olsa da araçlarında güvenlik ve konfor unsurlarını her zaman birinci planda tutmayı hiçbir zaman değiştirmemiştir.

Firma Hakkında

Türkiye’nin farklı noktalarına güvenli ve konforlu yolculuklar yapmak isteyenlerin tercihi haline gelen turizm şirketi son model araçlarla hizmet vermeye devam eder. Araç filosunun tamamen kendine ait olduğu bilinen ve tamamı son model olan araçlar sayesinde keyifli yolculuklar gerçekleştirmeyi mümkün hale getiren turizm şirketi kurulduğu yıldan bugüne hiçbir zaman hizmetini aksatmamak ve her zaman müşterilerinin istediği hizmeti vermeyi görev bilmiştir.

Şirket Künyesi

·         Unvan: Dadaş Turizm Tic. Ltd. Şti.

·         Adres: Cumhuriyet Cad. No:23, Erzurum/Türkiye

·         Telefon: 444 25 00

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Dadaş Turizm otobüs bileti kampanyalarından yararlanarak hem ekonomik hem de konforlu yolculuklar yapma şansı yakalayabilirsiniz. Son model araç filosu ile hizmet veren turizm şirketi 2 + 1 ve 2 + 2 araçlara sahiptir. Yolculuk esnasında yiyecek ve içecek ikramı sayesinde uzun süreli yolculuklar bile daha konforlu hale gelirken, araç içerisinde yüksek hızlı internet bağlantısı ve priz olanağı bulunur. Böylelikle güvenli bir şekilde yolculuk yaparken gündelik işlerinizi halledebilir ya da her koltuk arkasında bulunan televizyon sayesinde film izleyerek vakit geçirebilirsiniz. Konforlu bir yolculuk için pek çok farklı olanak sağlayan ve tamamen profesyonel personeli ile hizmet veren turizm şirketi, yolcu kitlesini her geçen gün arttırmaktadır. 

Dadaş Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1973
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Erzurum
Kurucu:Dadaş Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)