Didim Seyahat Otobüs Bileti

Didim Seyahat

Didim Seyahat

Didim Seyahat otobüs bileti son yıllarda oldukça büyük bir rağbet görmektedir. Düzenlediği seferler ile yolcularına keyifli bir yolculuk şansı tanıyan ve konforlu bir yolculuk için pek çok farklı olanak sunan Didim Seyahat her geçen gün genişleyen bir araç filosuna sahiptir. Düzenlediği yolculuklarda müşterilerinin değişen isteklerini karşılayabilmek adına teknolojik yeniliklerin gerisinde kalmayan seyahat şirketi son yılların en çok tercih edilen seyahat şirketlerinden biri olarak bilinir. 

Firma Hakkında

1964 yılında kurulan ve kurulduğu yıllarda Didim ile Söke arasında hizmet veren turizm şirketi 35 üyeden oluşan bir birlik tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana temel politikasının planlı ve istikrarlı büyüme olduğu bilinen turizm şirkette günümüzde 39 farklı üyenin bulunduğu bir birlik ile hizmet vermeye devam eder. Çok ortaklı bir yapıya sahip olan ve ulaşım konusunda yenilikçi bir teknoloji izleyen Didim Seyahat, kendini her geçen gün geliştiren bir hizmet anlayışına sahiptir.

Şirket Künyesi

·         Unvan: Didim Seyahat

·         Adres: Santral Garajı Didim/Aydın/Türkiye

·         Telefon: 0 850 304 09 09

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Didim Seyahat kurulduğu günden bu yana müşterilerinin değişen isteklerine karşılık verebilmek adına yenilikçi bir sistem izlenmiştir. Müşterilerinin isteklerini kısa süre içerisinde ve nitelikli bir şekilde yanıt vermeyi görevi haline getiren turizm şirketi her geçen gün daha geniş bir yolcu kitlesi tarafından tercih edilir. 

Günümüzde 2 + 1 ve 2 + 2 araçlarıyla hizmet veren şirket ile yolculuk yapmak ve Türkiye'nin farklı noktalarına güvenli bir şekilde ulaşmak istiyorsanız Didim Seyahat otobüs bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Araç içi internet bağlantısı, geniş ve konforlu koltuklar, klima, yiyecek ve içecek ikramı gibi pek çok farklı olanak sağlayan ve böylelikle yolculukların büyük bir konfor içerisinde gerçekleşmesini mümkün hale getiren turizm şirketi, güvenliği ve konforu her zaman birinci planda tutar.

Didim Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1964
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Aydın
Kurucu:Didim Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet