Divriği Nazar Turizm Otobüs Bileti

Divriği Nazar Turizm

Divriği Nazar Turizm Popüler İstasyonlar

Divriği Nazar Turizm

Divriği Nazar Turizm otobüs bileti alan her yolcusu için aynı hizmeti sunar. Sektör içinde yer aldığı seneler boyunca edindiği tecrübe doğrultusunda belirli bir kalite standardına sahip olmuştur. Her yolcu aynı önem ve değere sahip olduğu için araç filosunda bulunan tüm otobüsler modern ve yenidir. Araç bakımları düzenli olarak yapılır ve yolculukların her koşulda güvenilir bir hale gelmesini sağlar. Yolcularını müşteri değil, yol arkadaşı olarak benimseyen firma ulaşımın en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. 

Divriği Nazar Turizm Hakkında

Sivas’ın Divriği ilçesinde 2002 yılında kurulan firmanın kurucu Ömer Kahveci’dir. Divriği Nazar Turizm, kurulduğu günden bugüne kadar aynı çalışma prensibini benimsemiş ve her gün daha ileriye gitmiştir. Kurulduğu bölgede öncü firmalar arasında yer alırken, sektörde yaşanılan gelişmeleri en hızlı şekilde yolcularına sunar.

Zaman içerisinde genişleyen hizmet ağı Yozgat, Ankara, Kırıkkale, Bolu ve Düzce olmak üzere farklı şehirler ile artmaya başlamıştır. Güvenilir ve kaliteli hizmeti her zaman sunabilmek için sahip olduğu misyon ve vizyondan vazgeçmeden seferlerine devam eder. 

Divriği Nazar Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Divriği Nazar Turizm

·         Adres: Atatürk Cad. Belediye Garajı No:250 Divriği/ Sivas

·         Telefon: 0346 418 13 49

·         Web Sitesi: https://www.divriginazar.com/ 

Divriği Nazar Turizm Araç Özellikleri

Yolculukların sıkıcı ve yorucu bir hale gelmemesi için araç içi imkanlarını geniş seçenekler şeklinde sunar. Araç donanımları gerekli teknolojilerden yardım alarak misafirler için hazırlanmıştır. Kesintisiz TV yayını, priz, USB giriş ve okuma lambası gibi imkanlar araç içinde yolculara sunulur.

Araç içi ikramlar ile yolculuğun tadını çıkartmak mümkün hale gelir. Divriği Nazar Turizmotobüs bileti seçenekleri sayesinde Türkiye’nin farklı şehirlerine en rahat şekilde ulaşımı tercih etmek mümkündür.

Divriği Nazar Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2002
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Sivas
Kurucu:Ömer Kahveci
Otobüs Özellikleri
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası