Doğu Karadeniz Ekspres Turizm Otobüs Bileti

Doğu Karadeniz Ekspres Turizm

Doğu Karadeniz Ekspres Turizm

Doğu Karadeniz Ekspres Turizm otobüs bileti satın alarak yolculuk yapma şansı yakalayacağınız sektörde önemli bir yere sahip olan turizm şirketi 1968 senesinde kurulmuştur. Selahattin Kamburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından kurulan Doğu Akdeniz Ekspres günümüzde Türkiye’nin en donanımlı ve en çok tercih edilen seyahat şirketlerinden biri olma özelliği taşımaktadır. Yolcularına kendilerine ait bir firma imajı sağlayan dolayısı ile hiçbir zaman çağın gerisinde kalmayan turizm şirketi günümüzde yolcularının ihtiyaçlarını en kısa süre içerisinde karşılayabilmek adına pek çok farklı olanağa sahip şekilde hizmet vermektedir. 

Firma Hakkında

Karayolu taşıma sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan ve sektörün öncülerinden biri olması sebebi ile dikkat çeken turizm şirketinin pek çok farklı noktaya düzenlemekte olduğu çeşitli seferler olduğunu dile getirmek mümkündür. 1968 yılından beri aynı heyecanı ile hizmet vermekte olan ve teknolojik koşulların gerisinde hiçbir zaman kalmayan turizm şirketi farklı bölgelere gerçekleştirdikleri seferlerle yolcuların tamamen güvenli ve konforlu yolculuklar yapabilmeleri konusunda önemli bir rol oynamaktadır. 

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Doğu Karadeniz Ekspres Turizm

·         Adres: Belediye Otogarı, Pazar/Rize, Türkiye

·         Telefon: 0 464 612 32 70

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Yolcularının isteklerini karşılayabilmek adına kendilerine ait son model araç filosu ile hizmet vermekte olan turizm şirketi 2 + 1 ve 2 + 2 araçlara sahiptir. Yalnızca son model araçları ile değil araç için sunduğu hizmetleri ile de dikkat çeken turizm şirketi araç içi internet bağlantısı ve ışığı gibi bir çok farklı olanağa sahiptir. Siz de Doğu Karadeniz Ekspres Turizm otobüs bileti fırsatlarından faydalanarak tamamen güvenli ve keyifli yolculuklar yapma şansı yakalayabilir bu sayede yolculuklar nasıl talep ettiğiniz herhangi bir noktaya güvenli bir şekilde gerçekleşmesi konusunda önemli bir oynayabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1968
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Rize
Kurucu:Selahattin Kamburoğlu ve Özcihan Kurnaz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Okuma Lambası