Ece Tur Seyahat Otobüs Bileti

Ece Tur Seyahat

Ece Tur Seyahat

Ece Tur Seyahat otobüs bileti alarak Türkiye’nin birçok iline seyahat edebilirsiniz. Başta Tekirdağ ve Edirne olmak üzere birçok ile ve ilçelerine Ece Tur Seyahat ile yolculuk etmeniz mümkündür. Türkiye’de ilk defa 7 kişilik araçlarla yolculuk yapan firma olma özelliğini taşıyan bu şirket, yolcularının rahat ve huzuru için her türlü yeniliği hizmete sokmaya devam etmektedir.

Ece Tur Seyahat Hakkında

Ece Tur Seyahat 2015 yılında Kürşat Ece tarafından kurulmuştur. Edirne’de faaliyet göstermeye başlayan şirket, yaptığı yenilikler sayesinde tüm Türkiye’de bilinen bir şirket olmayı başarmıştır.

Şirket misyonu çerçevesinde insana saygıya dayanan bir şirket politikası izlemeye devam etmektedir. Şirketin vizyonu ise ‘Herkes, her şeyin en iyisini layıktır’ sözleri ile ifade edilir. Misyonu ve vizyonu çerçevesinde araçlarını yenileyen ve geliştiren Ece Tur Seyahat yolculuğu keyifli bir hale getirmek için çaba sarf etmektedir.

Şirket Künyesi

Ece Tur Seyahat 2015 yılında Edirne’de kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Şirket başta Edirne olmak üzere, Tekirdağ, Muratlı, Kırklareli ve Lüleburgaz gibi il ve ilçelerde şubeler açmıştır. Ece Tur Seyahat tarafından düzenlenen her türlü yolculuk sırasında dinlenme tesisleri olarak en temiz ve en konforlu tesisler tercih edilmiştir. Böylece yolcuların molalarda keyifli bir şeklide vakit geçirmesi amaçlanmıştır.

Araç Özelikleri

Ece Tur Seyahat otobüs bileti almak için şirketin sitesini ziyaret etmek de fayda vardır. 7 kişilik Vip araçlarının yer aldığı siteden seyahat etmek için bilet almanız da mümkündür. Araç markası olarak Sprinter seçilmiştir ve şirket bünyesinde 7 adet araç yer almaktadır. Araçlar yolculara daha iyi hizmet verebilmek için prizler ve kablosuz internet ile donatılmıştır. Ayrıca araçta her koltukta TV’ler bulunmakta ve yolcuların kullanımına sunulmaktadır. Yolculuk sırasında müşterine belirlenen menü üzerinden ikramlarda bulunan şirket, yolcularının gönlünü fethetmek için elinden geleni yapmaktadır. Koltuklar da bulunan USB girişleri ve okuma lambaları da yolcuların konforu düşünülerek sunulan hizmetlerden olmuştur.

Ece Tur Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :2015
Otobüs Sayısı:7
Merkez Ofis:Edirne
Kurucu:Kürşat Ece
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)