Elazığ Hazar Turizm Otobüs Bileti

Elazığ Hazar Turizm

Elazığ Hazar Turizm

Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti ile yolculuk yapma şansı yakalayacağınız turizm şirketi müşterilerinin değişen isteklerine karşılık verebilmek adına her zaman gelişen bir kalite anlayışına sahiptir. 1967 yılında Chevrolet ve Margrus marka ağaç kasa araçlar ile hizmetlerine başlayan ve kısa süre içerisinde gelişen hizmet anlayışlarıyla müşterilerinin tercihi haline gelen turizm şirketi, 1970’li yılların zorlu günlerinde dahi yolcularına konforlu ve huzurlu bir yolculuk deneyimi yaşatmayı başarmıştır.

Firma Hakkında

Yolcularının isteklerinin değişkenlik gösterebileceğini her zaman göz önünde bulunduran ve hizmetlerini bu şekilde gerçekleştirilen turizm şirketi, günümüzde Türkiye'nin birçok farklı noktasına hizmet vermektedir. Müşteri talep ve isteklerini her zaman birinci planda tutan Elazığ Hazar Turizm, “Önce Hizmet” sloganı ile başladıkları yolculuklarına kalitelerini her geçen gün arttırarak devam eder. 

Yolcu taşımalı sektöründe profesyonel ekibiyle hizmet vermekte olan turizm şirketi yüksek standartlı ve kaliteli hizmet adına her zaman kendini geliştirmeye devam eder. Uluslararası normlara uygun, yenilikçi ve temel değerlere bağlı kalarak daima iyileştirmeyi hedef alan turizm şirketi ile yapılan yolculukların tamamı büyük bir konfor ve keyif içerisinde gerçekleşir. 

Şirket Künyesi

·         Unvan: Hazar Turizm Ltd. Şti.

·         Adres: Olgunlar Mahallesi, Atatürk Blv. No:64, 23040 Elazığ Merkez

·         Telefon: 444 03 23

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti fırsatlarına internet üzerinden ulaşarak yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Yolcuların isteklerine karşılık verebilmek için araç içi özelliklerine ve araç içi konforunu her zaman dikkat eden turizm şirketi 2 + 1 ve 2 + 2 araçları ile hizmet verir. Araç içi yiyecek ve içecek ikramı, okuma ışığı, koltuk arkası televizyon gibi birçok farklı olanak sunan turizm şirketi uzun yolculukların bile büyük bir konfor içerisinde gerçekleşmesini sağlar.

Elazığ Hazar Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1967
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Elazığ
Kurucu:Elazığ Hazar Turizm
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası