Erzincan Başak Turizm Otobüs Bileti

Erzincan Başak Turizm

Erzincan Başak Turizm

Erzincan Başak Turizm otobüs bileti alarak Türkiye'nin farklı il ve ilçelerine keyifli şekilde yolculuklar yapılabilir. Firma 2005 yılında kurulmuştur ve genç bir karayolu taşımacılığı firmasıdır. Erzincan Başak Turizm kurulduğu ilk yıllarda yerel bir otobüs firması olarak hizmet verse de zamanla ulaşım oranı genişletmeyi başarmıştır.

Erzincan Başak Turizm Hakkında

Erzincan Başak Turizm 2005 yılında Çetin Çay, Abidin Bektaş ve Ali Çay tarafından kurulmuştur. Erzincan'da kurulan firma ulaşımı ağını genişleterek Türkiye'nin pek çok iline ve ilçesine seferler düzenlemeye başlamıştır. Firma bünyesinde seferler düzenlenen iller arasında İstanbul Ankara gibi büyük şehirler başta olmak üzere Bursa Sivas Eskişehir gibi pek çok noktada bulunur. Firma bu illere ek olarak birçok ilçeye de seferler düzenler.

Erzincan Başak Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: BAŞAK TAŞIMACILIK İNŞ. TUR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

·         Adres: Şehirlerarası Otobüs Terminali No:5 ERZİNCAN/TÜRKİYE

·         Telefon: (0446) 224 15 75

·         Web Sitesi: [email protected]  https://basakturizm.com.tr/?syf=main

Erzincan Başak Turizm Araç Özellikleri

Erzincan Başak Turizm otobüs bileti alarak keyifli ve konforlu bir yolculuğa çıkılabilir. Firma internet sitesi ve şubeleri ile bilet satışını gerçekleştirir. Firmadan otobüs bileti alarak keyifli ve konforlu bir yolculuk için ilk adım atılabilir. Firma bünyesinde 11 adet otobüs bulunur ve otobüsler ortalama olarak 5 yaşındadır. Firmanın filosunda yer alan tüm araçlar genç ve teknolojik cihazlar oldukları için daha güvenli yolculuk yapabilmek için firma tercih edilebilir.

Erzincan Başak Turizm’in sunmuş olduğu araç içi hizmetler arasında ücretsiz internet hizmeti ve USB girişleri gösterilebilir. Firma daha keyifli yolculuk için filosunda bulunan tüm araçlarda geniş aralıklı koltuklara yer vermiştir. Her koltukta kişiye özel TV ekranları ve kulaklıklar ile daha keyifli yolculuk yapılabilmesi amaçlanmıştır. Koltuklarda bulunan TV ekranları sayesinde yolculuk boyunca dizi veya film izleyebilmek mümkündür. Erzincan Başak Turizm otobüslerinde her koltukta akıllı cihazların şarj edilebilmesi için prizler ve dergi gazete okunabilmesi için okuma lambaları da bulunur. 

Erzincan Başak Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2005
Otobüs Sayısı:11
Merkez Ofis:Erzincan
Kurucu:Çetin Çay, Abidin Bektaş ve Ali Çay
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)