Fındıkkale Turizm Otobüs Bileti

Fındıkkale Turizm

Fındıkkale Turizm

Fındıkkale turizm otobüs bileti ile keyifli ve konforlu bir yolculuk yapabilmek mümkündür. 1986 yılında kurulan firma karayolu taşımacılığında güvenilir firmalardan biri olmayı başarmıştır. 1986 yılında Giresun'da kurulan Bu firma ile başta büyük şehirler olmak üzere Türkiye'de bulunan birçok ile yolculuk yapabilmek mümkündür.

Fındıkkale Turizm Hakkında

Fındıkkale Turizm, Sabri Sarıtaş tarafından kurulmuş bir karayolu taşımacılığı firmasıdır. 1986 yılında kurulan Bu firma uzun yıllardır karayolu taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Firma her yıl ulaşım ağına yeni merkezler ekleyerek Türkiye'nin birçok iline seyahat etme imkanını müşterilerine sunmaktadır. Fındıkkale turizm ile seyahat edilebilecek yerler arasında istanbul Ankara ve İzmir ilk sıralarda yer almaktadır. Bu illere ek olarak zamanla Samsun Sakarya ve Uşak gibi pek çok il firmanın ulaşım ağına eklenmiştir. Firma sadece illere seferler düzenlemez. İlçelerde firmanın seferler düzenlediği merkezler arasındadır. Samsun'un ve Bursa'nın birçok iline fındıkkale turizm ile seyahat edebilmek mümkündür.

Fındıkkale Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: FKT Fındıkkale Ulaşım Ticaret Sanayi Limited Şirketi

·         Adres: Altintepsi̇ Mh. B.İst. Otogarı BL A2 KU.(Bü.Ka.)K3 No:1 Bayrampaşa/İstanbul

·         Telefon: 0212 658 28 28

·         Web Sitesi: https://www.findikkale.com.tr/

Fındıkkale Turizm Araç Özellikleri

Fındıkkale turizm otobüs bileti alarak 2+1 koltuklar ile seyahat edilebilir. Firma sonuç olduğu 2+1 koltuklar ile yolcularının daha rahat bir yolculuk geçirmelerini amaçlamıştır. Firmanın biletlerine ulaşabilmek için internet sitesi ziyaret edilebilir veya firmanın şubelerinden bilet kolayca temin edilebilir.

Fındıkkale Turizm filosunda birçok araç bulunur ve bu araçlar son teknolojik olan araçlar içerisinden seçilmiştir. Firma filosunda 60'dan fazla araç vardır ve bu araçlar 10 yaşını aşmayan genç araçlardır. Firma filosunda bulunan araçların tümünde yolcuların daha keyifli yolculuk yapabilmesi için geniş koltuk aralıkları ile hizmet vermektedir. Araçlarda yolcuların kullanabilmesi için ücretsiz wi-fi ve televizyon izleyebilmeleri için kişiye özel koltuk ekranları yer alır. Otobüslerde ayrıca USB girişlerine ek olarak okuma lambaları da bulunur.

Fındıkkale Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1986
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Sabri Sarıtaş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)