Fındıklı Toros Turizm Otobüs Bileti

Fındıklı Toros Turizm

Fındıklı Toros Turizm

Fındıklı Toros turizm otobüs bileti ile geniş ve rahat koltuklarda yolculuk yapabilmek mümkündür. 80 yılı aşkın süredir taşımacılık sektöründe yer alan firma tecrübesi ile taşımacılık sektöründe adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firma misyonu çerçevesinde müşteri memnuniyetini sağlayabilmeyi ve müşterilerinin güvenli bir şekilde yolculuk edebilmesini benimsemiştir. Bu misyon çerçevesinde firma gerekli önlemleri almakta ve profesyonel çalışanları ile hizmet vermektedir.

Fındıklı Toros Turizm Hakkında

Fındıklı Toros turizm 1940 yılında Muhsin Kaleli tarafından kurulan bir karayolu taşımacılığı firmasıdır. Gaziantep'te kurulan firma yerel bir firma olarak hizmet vermeye başlamıştır. Firma gelen olarak sektöre girmiştir ve sadece belli illere seferler düzenlemeye devam etmiştir. Seferler düzenlenen iller arasında Gaziantep, Elazığ ve Malatya bulunur. Firma bu illere ek olarak bu illerin ilçelerine de seferler düzenlemeye başlamıştır.

Fındıklı Toros Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Fındıklı Toros Turizm

·         Adres: Yeni Otogar No:13 Şehitkamil / Gaziantep

·         Telefon: 444 05 44

·         Web Sitesi: https://findiklitoros.com/kurumsal

 

Fındıklı Toros Turizm Araç Özellikleri

Fındıklı Toros turizm otobüs bileti ile 2+1 koltuklarda yolculuk edebilmek mümkündür. Firmadan otobüs bileti alabilmek için internet sitesi veya firmanın şubeleri tercih edilebilir.

Firmanın tüm araçlarında geniş aralıklara sahip koltuklar yer alır ve bu sayede müşterilerin daha rahat yolculuk edebilmeleri amaçlanır. Firmanın filosunda yer alan araçlar müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için birçok hizmetin sağlandığı araçlardır. Araçlar içerisinde her koltukta prizler bulunur ve bu sayede müşterilerin yolculuk boyunca telefonlarını şarj edebilmeleri sağlanır.

Firma uzun yıllardır sektörde olduğu için müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyerek buna göre önlemler alır. Müşterilerinin daha güvenli yolculuk edebilmesi için firmanın tüm çalışanları alanında tecrübeli kişilerdir. Alanında tecrübeli ve güler yüzlü kişiler tarafından verilen hizmet ile daha güvenli yolculuk yapabilmek mümkündür.

Fındıklı Toros Künye
Kuruluş tarihi :1940
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Gaziantep
Kurucu:Muhsin Kaleli
Otobüs Özellikleri
220 Volt Priz
Okuma Lambası