Gever Turizm Otobüs Bileti

Gever Turizm

Gever Turizm

Gever Turizm otobüs bileti alan yolcular, gitmek istedikleri şehre en konforlu şekilde yolculuğa çıkabilir. Yolcular için sunulan hizmet ve imkanlar yolların kısa sürede, keyifli bir şekilde bitmesini sağlar. Yolcu güvenliğine önem verildiği için araç filosunda bulunan her otobüs periyodik bakımlara tabi tutulur. Profesyonel araç şoförleri ile çıkılan yollarda öncelik her zaman güvenliktir. 

Gever Turizm Hakkında

Gever Turizm 2006 yılında kurulmuştur. Tur operatörü olarak faaliyetler gösteren A Grubu seyahat acentesine ait bir firmadır. Durmadan iyileşme çalışmaları gösteren turizm firması, yolcuların mutlu ve memnun kalacağı seyahat planlamaları yapar. İstikrarlı çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam ederek yolculuklarda yanınızda olmaktan gurur duyar.

Hakkari merkezli bir şekilde hizmet sunan Gever Turizm 6 farklı durakta misafirlerine eşlik eder. Hakkari yakınında bulunan il ve ilçeler için düzenlenen seferler dışında aynı zamanda yurtdışı seferleri de sunar. Araç filosunu genişletmeye devam eden firma, yolcuların konforuna önem verir. Güvenlik önlemleri yolculuklardan önce alınarak çıkılan yollar usta şoförler önderliğinde gerçekleştirilir. 

Gever Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Gever Turizm

·         Adres: Elite My Garden Otel Altı Yüksekova/ Hakkari

·         Telefon: 0530 280 11 16

·         Web Sitesi: https://www.gever.com.tr/ 

Gever Turizm Araç Özellikleri

Yolculuklar ne kadar uzun sürerse sürsün koltukların konforu memnuniyet sunar. Terleme e vücut ağrıları oluşturmayacak şekilde tercih edilen koltuklar, yolcuların çok daha rahat bir deneyim yaşamasına imkan sunar. 2+1 koltuk düzeni, yolcuların ister tek ister çift kişilik koltuk seçimi yapması için seçeneklere sahiptir. Koltukların arka kısmında yer alan ekranlar sayesinde yolculuk boyunca dizi, film ve TV yayınları izlenebilir.

Kablosuz internet bağlantısı çıkılan yollarda keyifli vakitler geçirmek için sunulan imkanlar arasında yer alır. Koltukların yanlarında yer alan prizler sayesinde elektronik cihazların şarjı bitmeden yola devam edilebilir. Gever Turizm otobüs bileti alarak ister yurtiçi ister yurtdışı seyahatlere çıkılabilir.

Gever Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2006
Otobüs Sayısı:16
Merkez Ofis:Hakkari
Kurucu:Taner Baskın
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)