Gürkan Turizm Otobüs Bileti

Gürkan Turizm

Gürkan Turizm

Gürkan Turizm otobüs bileti alarak karayolu taşımacılığında uzman olan bir firma ile yolculuk yapılabilir. Firma 1963 yılında kurulmuştur ve o günden beri müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için çabalamaktadır. Gürkan Turizm firması kurulduğu ilk yıllarda kamyonlar ile karayolu taşımacılığı sektörüne giriş yapsa da zamanla filosuna yeni araçlar eklemiştir.

Gürkan Turizm Hakkında

Gürkan Turizm 1963 yılında Kocaeli'nde hizmet vermeye başlamıştır. Firma Yakup Gürkan tarafından kurulmuştur ve ilk yıllarında Kocaeli'nin köylerine taşımacılık yapmıştır. Firma ilk yıllarında sadece kamyonlar ile taşımacılık yapsa da zamanla filosuna yeni araçları katmayı başarmıştır. Gürkan Turizm'in kurucusu Yakup Gürkan karayolu taşımacılığına imzasını atmayı başarmıştır ve Türkiye'de ilk kez karayolu taşımacılığına kamyonlarla yapmıştır.

Firmanın kamyonlarla taşımacılık yapmasının nedeni ise o yıllarda Türkiye'de karayolu taşımacılığı yapacak otobüslerin bulunmamasıdır. Gürkan Turizm firması 1970 yılında Gürkanlar ismi ile Kocaeli ile Kandıra arasında seferler düzenlemiştir. Firma 1992 yılına gelindiğinde bugünkü adını almıştır ve kurumsal bir karayolu taşımacılığı firması olmayı başarmıştır. 2003 yılına gelindiğinde ise firma Kandıra Kocaeli Harem ve Esenler gibi farklı noktalara da seferler düzenlemeye başlamıştır.

Gürkan Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Gürkan Turizm

·         Adres: Yeşilova Mah. Elzem Sok.No:22 İZMİT / KOCAELİ

·         Telefon: 0262 325 7293-57

·         Web Sitesi: https://www.gurkanturizm.com.tr/iletisim.html

Gürkan Turizm Araç Özellikleri

Gürkan Turizm otobüs bileti alarak keyifli ve konforlu bir yolculuğa çıkılabilir. Firma bünyesinde 30'a yakın otobüs bulunur ve bu otobüsler ortalama olarak 4 yaşındadır. Firma teknolojik araçları ile hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Firma bünyesinde yer alan otobüslerde kişiye özel koltuk ekranları ve okuma lambaları bulunur. Ayrıca her koltukta akıllı cihazların şarj edilebilmesi için prizler de bulunur. Firma bünyesinde yolculuk yapılabilmesi için internet sitesi ziyaret edilebilir veya firmanın şubelerinden bilet temin edilebilir. 

Gürkan Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1963
Otobüs Sayısı:30
Merkez Ofis:Kocaeli
Kurucu:Yakup Gürkan
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası