Hakkâri Seyahat Otobüs Bileti

Hakkâri Seyahat

Hakkâri Seyahat

Hakkâri Seyahat otobüs bileti alarak Van ile Hakkari illeri arasında seyahat edebilirsiniz. Hakkâri Seyahat Hakkari merkezli bir seyahat firması olarak bilinmektedir. Çok fazla seferi bulunmayan şirket Van- Hakkari ve Hakkari-Van şeklinde seferler düzenlenmemektedir.

Hakkâri Seyahat Hakkında

Hakkâri Seyahat yeni sayılabilecek bir yolcu taşımacılığı firmasıdır. Bu firma 2011 yılında Hakkari merkezli olarak hizmet vermeye başlamıştır. Şirketin şubeleri Hakkari, Şemdinli, Derecik ve Van da bulunmaktadır.

Hakkâri Seyahat firması ile Hakkari ile Van arasında seyahat yapabilirsiniz. Ova Dinlenme Tesislerin de mola veren otobüsler ile temiz bir dinlenme tesisinin tadını çıkarabilirsiniz.

Şirket Künyesi

Hakkâri Seyahat 12 yıldır hizmet vermektedir. Yerel bir otobüs firması olarak kurulan firma kurulduğu şekilde yerel kalmıştır. Hakkâri ile Van arasında seyahat imkanı sunan firma diğer illere henüz sefer düzenlememektedir.

Şirket misyonu olarak kusursuz bir hizmet ve her seferde bir önceki seferden daha kaliteli olma amacını benimsemiştir. Şirket vizyon olarak yenilikleri takip etmeyi ve yaptığı yenilikler ile öncü bir firma olmayı hedefliyor.

Araç Özellikleri

Hakkâri Seyahat otobüs bileti online olarak hem kendi sitesinden hem de bilet alabileceğiniz sitelerden kullanıma sunulmuştur. 25 otobüsü bulunan şirket Hakkâri ile Van arasında kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Otobüsler son teknoloji ile hizmet vermesinin yanı sıra genç yaşta araçlardan seçilmiştir.

Araç içi özellikler olarak rahat koltuklar ve mini televizyonlar yolculuk yapanlara sunulan hizmetlerden ilkleridir. USB girişleri ile telefonlarınızı televizyona bağlama imkanı sunmaktadır. 220 voltluk prizler her koltukta bulunmaktadır. Prizleri kullanarak şarjı biten telefonları şarj edebilir veya dizüstü bilgisayarınızı kullanmaya imkanı yakalayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ve hijyene önem veren şirket her müşteriye özel kulaklıklar dağıtarak TV izleme ve şarkı dinleme şansını müşterilerine sunmaktadırlar. Okuma lambaları ile de müşterilerin kitap, dergi ve gazete okuma şansını yolculara sunmaktadırlar.

Hakkâri Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :2011
Otobüs Sayısı:25
Merkez Ofis:Hakkari
Kurucu:Hakkâri Seyahat
Otobüs Özellikleri
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (10 inç)