Has Turizm Otobüs Bileti

Has Turizm

Has Turizm

Has Turizm otobüs bileti ile seyahat yaparak, Türkiye’nin en eski otobüs firmalarından biridir. Dünyada gerçekleştirdiği ilkler ile dikkat çeken Has Turizm, bugüne dek çok sayıda ödüle layık görülmüş bir firmadır.  Arap Yarımadası, Rusya, Yemen ve Bulgaristan’a seferler düzenleyerek uluslararası olarak çalışmaya başlayan Has Turizm, her yıl milyonlarca insanın güvenle seyahat etmelerini sağlamaktadır.

Has Turizm Hakkında

Temellerinin 1900’lü yılların başında atıldığı bilinen Has Turizm, üç kıtada yüzlerce kara taşıtı ile yük ve insan taşımacılığı gerçekleştirmektedir. 1900’lü yıllardan 1940 sonlarına dek Kamil İsmail Kara’nın at arabaları ve atlar ile gerçekleştirdiği postacılık hizmeti, kendini her geçen gün geliştirmeleri sebebi ile bugünün en önemli seyahat firmalarından biri haline gelmelerini sağlamıştır.

Günümüzde ülke içi ve dışında birçok farklı noktaya seyahatler gerçekleştiren Has Turizm, güvenli seyahat ilkeleri ile hizmet vermektedir. Donanımlı ve son model araçlar ile yolculuklarını gerçekleştiren ve konuklarının konforlu bir yolculuk yapmalarını sağlayan Has Turizm, her yıl milyonlarca insanı farklı noktalara güvenle taşımaktadır.

Has Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Has Turizm

·         Adres: Güzelburç Mah. Atatürk Cad. No:237/A Antakya-Hatay

·         Telefon: 0850 755 04 27

·         E-mail: [email protected]

Has Turizm Araç Özellikleri

Tamamı donanımlı araçlar ile yolculuklarını gerçekleştiren Has Turizm 2+2 ve 2+1 araçların olduğu bir filoya sahiptir. Geniş kapılar ile iniş ev biniş kolaylığı yaşatan araçlar ile seyahat etmek oldukça keyiflidir. Koltukların arkasında yer alan ekranlardan müzik dinlenebilir ve film ya da dizi izlenebilir. Koltukar oldukça rahattır ve uzun süreli yolculukların bile konforlu şekilde geçmesini sağlar.

Has Turizm otobüs bileti alarak siz de yolculuklarınızı büyük bir güven ve konfor içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Elektronik klima sistemi ile çalışan araçlar 4 mevsim boyunca konforlu yolculuk imkanı sunar.

Has Turizm A.Ş. Künye
Kuruluş tarihi :1900
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Hatay
Kurucu:Kamil İsmail Kara
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (10 inç)