Hassoy Turizm Otobüs Bileti

Hassoy Turizm

Hassoy Turizm

Hassoy Turizm otobüs bileti alabileceğinizi bir kara yolu taşımacılık firmasıdır. Bu firma kara yolu taşımacılığına yerel bir bakış açısı getirmiştir. Şanlıurfa’da kurulan firma kurulduğu günden bugüne bulunduğu bölgede adından söz ettiren bir firma olmuştur.

Hassoy Turizm Hakkında

Hassoy Turizm faaliyetlerine 2015  yılında başlamıştır. Şanlıurfa merkezli bu firma Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir başta olmak üzere 20’ye yakın il ve ilçeye seferler düzenlemektedir. Hassoy Turizm yerel bir firma olmasına karşın bünyesinde bulundurduğu 19 otobüs ile günde yüzlerce kişinin seyahat etmesine olanak sağlamaktadır.

Güler yüzlü personeli ile hizmet veren Hassoy Turizm müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Yolculuk sırasında yiyecek ve içecek ikramları ile müşterilerinin keyifli bir yolculuk yapmalarını sağlamaktadırlar.

Yolculuk boyunca temiz dinlenme tesislerinde durmayı tercih eden firma yolcularının molalarını da sorunsuz ve keyifli bir şekilde geçirmeleri için her türlü önlemi almıştır.

Şirket Künyesi

Hassoy Turizm Osman Asoğlu tarafından Şanlıurfa’da kurulan bir turizm şirketidir. 8 yıldır faaliyet gösteren şirket her geçen gün yeni otobüsleri filosuna katmaktadır. Ana merkezi Şanlıurfa olan şirketin Türkiye genelinde 12 tane şubesi vardır.

Hassoy Turizm Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Balıkesir, Gaziantep, Gebze ve Harem’de yer alan şubeleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Araç Özelikleri

Hassoy Turizm otobüs bileti alarak geniş koltuklarda yolculuk yapabilirsiniz. Koltukların araları geniş tutulduğu için yolculuk boyunca rahatça oturabilirsiniz. Firma koltukların arkasına yerleştirdiği TV ekranları ile sıkılmadan yolculuk yapmanızı sağlamaya çalışmıştır. 3G hızında interneti tüm yolcuların kullanımına sunulmuştur. Yolculuk sırasında TV izlemek yerine bir şeyler okumak istersiniz diye her koltuğa okuma lambaları iliştirilmiş vaziyettedir. Her koltuğun kendine ait prizi bulunmaktadır. Böylece yolculuk sırasında telefonunuzu şarj etme şansınız da firma tarafından sağlanan artılardan birisi olarak dikkat çekiyor. USB girişleri ve kişiye özel tek kullanımlık kulaklıklar ile yolculuğun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Hassoy Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2015
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Şanlıurfa
Kurucu:Osman Asoğlu
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk
Okuma Lambası