İnci Turizm Otobüs Bileti

İnci Turizm

İnci Turizm

İnci turizm otobüs bileti alarak şirketin sunmuş olduğu rotalara seyahat edebilirsiniz. Yerel bir firma olan İnci Turizm sınırları aşarak tüm Türkiye’de popüler bir turizm firması hâlini almıştır. Şirket politikası çerçevesinde müşteri memnuniyeti ilk sıralarda yer almaktadır. İnci Turizm yolcularının güvenli yolculuk edebilmesi için her türlü önlemi olarak yolcularına güven veren bir imaj çizmektedir.

İnci Turizm Hakkında

İnci Turizm 25 yıldır hizmet veren köklü bir taşımacılık firmasıdır. Kayseri’de kurulan şirket kurulduğu bölgenin önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır. Kayseri merkezli şirket tüm Türkiye’ye seferler düzenlemektedir. İnci Turizm hem şehirler arası hem de şehir içi servis hizmeti sunmaktadır.

İnci Turizm güzergahları arasında Afyonkarahisar, Ankara, Tekirdağ, İstanbul, İzmir ve Kayseri yer almaktadır. İnci Turizm yolculuk yaptığı güzergahlarda yer alan en temiz dinlenme tesislerini seçmektedir. Böylece müşterilerinin her türlü ihtiyacına gerekli çözümler sunulmaktadır.

Şirket Künyesi

İnci Turizm firması 1998 yılında Emre Özer tarafından Kayseri’de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kendisini tercih eden yolcularına yüksek kalitede yolculuğun nasıl olduğunu göstermektir. Şirket şehirler arası taşımacılıkta kullanılmak üzere 15 otobüse sahiptir. Ayrıca şehir içinde seyahat içinde servisleri bulunmaktadır. Kayseri’de kurulan şirket bulunduğu bölgenin en çok sefer düzenleyen firmalarından biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini önemseyen şirket araçlarını günümüzün standartlarına göre yenilemektedir.

Araç Özellikleri

İnci Turizm otobüs bileti almadan önce otobüste yer alan koltukların özelliklerini bilmeniz de fayda vardır. Öncelikle bilmeniz gereken İnci Turizm konforlu koltuklar ile yolculuk edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Koltukların araları geniş tutulduğu için yolculuk sırasında rahatça dinlenme imkanına sahip olabilirsiniz. Koltuklarda yer alan ekranlar ve 3G internet ile yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Açık büfe ile yolcularına ikramlarda bulunan İnci Turizm sayesinde yolculuk boyunca yiyecek ve içecek servisinden yararlanabilirsiniz.

İnci Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1998
Otobüs Sayısı:15
Merkez Ofis:Kayseri
Kurucu:Emre Özer
Otobüs Özellikleri
İnternet