Isparta Petrol Turizm Otobüs Bileti

Isparta Petrol Turizm

Isparta Petrol Turizm

İbrahim Baştok tarafından 1994 yılında Isparta’da kurulan Isparta Petrol Turizm, 138 farklı destinasyona yolcu taşımaktadır. Müşterilerine “konfor, eğlence, rahatlık” sunan firma, yolculuğu keyfe dönüştürüyor.

Isparta Petrol Turizm Otobüs Bileti

Yolcularını dört mevsim taşıyan Isparta Petrol Turizm otobüs bileti, web sitesinden veya firma şubelerinden temin edilebilir. Isparta Petrol Turizm, yolcularına rezervasyon değişikliği ve bileti açığa alma seçenekleri de sunmaktadır.

Isparta Petrol Turizm Hakkında

Sektörün genç ve teknolojiyi iyi kullanan firmalarından olan Isparta Petrol Turizm hakkında Türkiye’nin dört bir yanına yolcu taşıdığı bilinmektedir. Özellikle Isparta ile Antalya arasında seferlerini sıklaştıran Isparta Petrol Turizm, iki şehri birbirine yaklaştırmıştır.

Şirket Künyesi

“Herkesin bir otobüs yolculuğu vardır.” sloganı ile hizmet veren Isparta Petrol Turizm’in şirket künyesinde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Firma, müşteri memnuniyetini sağlamanın bir ekip çalışması olduğunu savunmaktadır. Müşterilerinin fikirlerine de büyük önem veren Isparta Petrol Turizm’in bu konuda çalışmaları bulunmaktadır.

 Araç Özellikleri

Isparta Petrol Turizm araç özellikleri müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Televizyon, wifi, radyo, kitap okuma lambası, priz ve ikramlar yol boyunca konukların hizmetinde olup, Isparta Petrol Turizm’in kalitesini yansıtacak şekildedir.

Isparta Petrol Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1994
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Isparta
Kurucu:İbrahim Baştok
Otobüs Özellikleri
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)