İstanbul Konfor Seyahat Otobüs Bileti

İstanbul Konfor Seyahat

İstanbul Konfor Seyahat

İstanbul Konfor Seyahat otobüs bileti alarak Türkiye'nin pek çok ilini ve ilçesine yolculuk yapılabilir. Firma Mustafa Günaydın tarafından kurulmuştur ve İstanbul'da personel taşımacılığı yapmaya başlamıştır. Karayolu taşımacılığına personel taşımacılığı ile giren firma pek çok kuruluşun çalışanlarına 2000'li yıllara kadar taşımıştır.

İstanbul Konfor Seyahat Hakkında

İstanbul Konfor Seyahat  1970'te yılların başlarında Türkiye'de ilk defa personel taşımacılığı yaparak sektöre adım atmıştır. Firma pek çok büyük kuruluşun personellerini şehir içinde taşıyarak karayolu taşımacılığına ilk adımını atmıştır. Firmanın personel taşımacılığı ile başlayan yolculuğu şehirler arası taşımacılık yapması ile yeni bir boyuta geçmiştir. İstanbul Konfor Seyahat İstanbul ve çevresinde bulunan illere ve ilçelere seferler düzenlemeye başlamıştır. Firma bünyesinde yolculuk yapılabilecek şiirler arasına Bursa ve Yalova gibi iller eklenmiştir. Bu illere ek olarak Gölcük Gemlik gibi ilçelere de firma bünyesinde yolculuk edebilmek mümkündür.

İstanbul Konfor Seyahat Şirket Künyesi

·         Unvan: İSTANBUL KONFOR ULAŞIM TURİZM VE SEYAHAT LTD. ŞTİ.

·         Adres: Fatih, Eski Ankara Asfaltı Cd. No: 40 / 1, 34956 Tuzla/İstanbul

·         Telefon: +90 505 999 16 34

·         Web Sitesi: https://istanbulkonfor.com/

İstanbul Konfor Seyahat Araç Özellikleri

İstanbul Konfor Seyahat otobüs bileti alarak İstanbul ve İstanbul çevresinde yer alan illere yolculuk yapabilmek mümkündür. Firma bünyesinde 1500'e yakın otobüs bulunur ve bu otobüsler ortalama olarak 5 yaşındadır. Firma sahip olduğu otobüsler ile en geniş otobüs filolarından birine sahiptir. İstanbul Konfor Seyahat sunmuş olduğu araç içi hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarmıştır.

Firmanın sunmuş olduğu araç içi hizmetlerinde geniş aralıklara sahip konforlu koltukları dikkat çeker. Firma müşteri memnuniyetinde kurulduğu ilk andan itibaren en üst seviyeye çıkarmak için rahat ve konforlu koltuklarına her döneminde yer vermiştir. İstanbul Konfor Seyahat her koltuğa özel TV ekranları ile yolcuların seyahat sırasında daha keyifli vakit geçirebilmelerini amaçlamıştır. Firma bünyesinde hizmet veren tüm araçlarda ücretsiz internet ve okuma lambaları da yer alır. Ücretsiz internet sayesinde yolcular seyahat sırasında internette istedikleri gibi dolaşıp dizi film izleme şansına sahip olabilirler. 

İstanbul Konfor Künye
Kuruluş tarihi :1970
Otobüs Sayısı:1500
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Mustafa Günaydın
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası