İstanbul Seyahat Otobüs Bileti

İstanbul Seyahat

İstanbul Seyahat

İstanbul Seyahat otobüs bileti ile Türkiye’nin birçok yerine güvenli ve konforlu yolculuklar yapabilirsiniz. 1940 yılında Samsun’un Çarşamba bölgesinden Giresun’un Alucra bölgesinde düzenledikleri ilk seferleri ile hizmetlerine başlayan İstanbul Seyahat karayolu taşımacılık sektöründe oldukça uzun soluklu olan hizmet hayatına devam etmektedir.

İstanbul Seyahat Hakkında

Abit Tırış tarafından 1940 yılında kurulan İstanbul Seyahat, 1975 yılında kurucu Abit Tırış’ın oğlu Talip Tırış tarafından yönetilmeye başlamıştır. Abit Tırış yöneticiliğinde İstanbul Seyahat İstanbul-Çorlu ve Avrupa ülkelerine seferler düzenlemeye başlamıştır. Bu yıllarda dış hatlara da açılmaya başlayan İstanbul Seyahat’in günümüzde ülke içi ve dışı sayısız noktaya sefer düzenlemekte olduğunu dile getirmek mümkündür.

2002 yılında kurumsallaşma amacı ile İstanbul Seyahat Turizm Ticaret A.Ş unvanını alan turizm ve seyahat şirketi, ETS Tur’un da yetkili acentesidir. Günümüzde Burgas-Varna-Sumen bölgeleri başta olmak üzere çok sayıda noktaya seferler düzenleyen İstanbul Seyahat, hizmet kalitesini ve konforlu yolculuğu her zaman ön planda tutmaktadır. 750’ye yakın personeli ile sektörde önemli bir yere sahip olan İstanbul Seyahat’in yolculuk konforlarını arttırmak için her geçen gün kendini yenilediği bilinmektedir.

İstanbul Seyahat Şirket Künyesi

·         Unvan: İstanbul Seyahat Turizm Ticaret A.Ş

·         Çağrı Merkezi: 0850 222 59 59

·         E-mail: [email protected]

·         Adres: Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul

·         Halka İlişkiler: 0212 658 29 43

İstanbul Seyahat Araç Özellikleri

İstanbul Seyahat otobüs bileti satın alarak firmanın 2+1 ya da 2+2 araçları ile  yolculuk etme şansı yakalayabilirsiniz. Tamamı konforlu ve son model araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren İstanbul Seyahat, araçlarında internet bağlantısı ve priz gibi birçok farklı donanım bulundurmaktadır. Araçların düzenli olarak bakımları yapılmakta ve sahip oldukları özel seyahat sigortası sayesinde  yolcuların yolculuklarını tamamen konforlu şekilde gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır.

İstanbul Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1940
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Abit Tırış
Otobüs Özellikleri
İnternet
220 Volt Priz