İzmir Turizm Otobüs Bileti

İzmir Turizm

İzmir Turizm

İzmir Turizm otobüs bileti alarak Türkiye'nin pek çok iline ve ilçesine yolculuk yapılabilir. 2002 yılında İzmir'de kurulan firma ulaşım ağını genişleterek pek çok noktaya seferler düzenlemeye başlamıştır. İzmir Turizm firması ile yolculuk yapılabilecek iller arasında Ankara İstanbul Bursa ve Antalya gösterilebilir. Firma bu illere ek olarak Alanya Gemlik Gebze Sivrihisar gibi pek çok ilçeye ya da seferler düzenler.

İzmir Turizm Hakkında

İzmir Turizm firması İzmir ve çevresindeki illere seferler düzenlenmiştir. 2002 yılında Ali Acun tarafından kurulan firma karayolu taşımacılığında adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firma sahip olduğu organizasyon yeteneği ve karayolu taşımacılığındaki tecrübesi ile sektöründe lider firmalardan biri olmayı başarmıştır. İzmir Turizm firması misyonu olarak hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamıştır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için müşterilerin haklarını af ve çalışanların haklarına saygı gösterilmesi de firmanın misyonları arasında benimsenmiştir. Firma vizyonu çerçevesinde müşteri memnuniyetine ek olarak çalışan memnuniyetini de en üst seviyeye çıkarmayı benimsemiştir.

İzmir Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: İZMİR TURİZM Tic. Ltd. Şti

·         Adres: Kemalpaşa Caddesi No:1/145 İzmir / TÜRKİYE

·         Telefon: 444 01 35

·         Web Sitesi: http://izmirturizm.com.tr/

İzmir Turizm Araç Özellikleri

İzmir Turizm otobüs bileti alarak Türkiye'nin en köklü karayolu taşımacılığı firmalarından biri ile yolculuk yapılabilir. Firma bünyesinde 15 adet otobüs bulunur ve otobüsler ortalama olarak 10 yaşındadır. İzmir Turizm firması filosunda yer alan tüm araçlar teknolojik donanımları sayesinde müşterilerinin daha keyifli ve konforlu şekilde yolculuk edebilmelerini amaçlamıştır. Firmanın filosunda yer alan tüm araçlar geniş aralıklara sahip koltuklar ile donatılmıştır.

Her koltukta kişiye özel televizyon ekranları ve kulaklıklar bulunur. TV ekranları sayesinde uydu kanallarını izleyebilmek ve müzik dinleyebilmek mümkündür. Firmanın araçlarında okuma lambalarına ve prizlere değer verilmiştir. Okuma lambaları sayesinde yolculuk sırasında müşterilerin dergi veya kitap okumaları mümkün hale gelmiştir. Her koltuğa yerleştirilen prizler sayesinde yolculuk sırasında akıllı cihazların şarj edilebilmeleri mümkün hale gelmiştir. 

İzmir Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2002
Otobüs Sayısı:15
Merkez Ofis:İzmir
Kurucu:Ali Acun
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası