Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm Otobüs Bileti

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs bileti ile yolculuk yapma şansı yakalayacağınız turizm şirketi 2018 yılından beri hizmet vermektedir. Halil İbrahim Artır ve Tayfun Gök tarafından Kahramanmaraş merkezli olarak kurulan turizm şirketi günümüzde yerel bir otobüs firması olarak hizmetlerine devam etmektedir. 2018 yılında sektöre ilk adımını attığı yıldan bu yana bir çok farklı yolcusunu farklı güzergahlara taşımayı başarmış ve konforlu bir yolculuk sunmayı her zaman ilk planda tutmuş Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Amasya, Sivas ve Tokat gibi şehirlere düzenlediği seferler ile dikkat çekmektedir. 

Firma Hakkında

2018 yılında Kahramanmaraş merkezli olarak kurulmuş olan Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm yolcuların değişen beklentilerini en uygun çözümleri bulabilmek adına her zaman birinci sınıf hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak adına teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayan ve günümüzde bir çok farklı noktaya düzenle diye seferleri ile konuklarını keyifli yolculuklar sunan firma, karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe önemli bir yere sahiptir. 

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm

·         Adres: Egemenlik Mahallesi, Cahit Zarifoğlu Caddesi No:14/B, Kahramanmaraş, Türkiye

·         Telefon: 0 344 235 03 75

·         E-mail: mehterogluturizm.com 

Araç Özellikleri

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm otobüs bileti alarak birinci sınıf yolculuk yapma şansı yakalayacağınız turizm firmasının kendine ait bir araç filosu bulunmaktadır. Rahat koltuklar ile son model araçlar sayesinde keyifli yolculuklar yapabilmeyi mümkün hale getiren Kahramanmaraş Mehteroğlu turizm, yalnızca konforlu araçlar tercih etmektedir. Bunun yanı sıra firma araçlarında son teknolojiye sahip koltuk arkası televizyonlar bulunuyor olması da uzun yolculukların bile çok daha büyük bir keyif eğlence içerisinde gerçekleşebiliyor olması konusunda önemli bir rol oynar. Otobüslerin tamamında yüksek hızlı internet bağlantısı bulunmaktadır. Müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak yiyecek içecek servisi gerçekleştiren araç içi hizmetleri arasında okuma lambası gibi farklı hizmetlerde yer almaktadır.

Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2018
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Kahramanmaraş
Kurucu:Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Okuma Lambası